Zastanawiasz się nad kreacją sylwestrową? Agnieszka Woźniak-Starak, Cleo i Ewelina Lisowska już wiedzą co na siebie włożyć! [WIDEO]

Kreacje gwiazd na sylwester tvn 2017

Kreacje gwiazd na Sylwestra z TVN 2017

Noc sylwestrowa już za trzy tygodnie. W stacji TVN rozpoczęły się wielkie przygotowania do jednego z najważniejszych wieczorów w roku. Edward Miszczak na imprezę sylwestrową 2017, która zostanie zorganizowany na placu Bankowym w Warszawie, postarał się o fenomenalne gwiazdy ze świata polskiej muzyki. Tak więc 31 grudnia na warszawskiej scenie na pewno zobaczymy m.in. Ewelinę Lisowską, Cleo, Blue Cafe i Beatę Kozidrak. Show poprowadzi m.in. Agnieszka Woźniak-Starak.

Oprócz przygotowania doskonałej setlisty, która rozbuja publiczność podczas mroźnego wieczoru, artyści muszą doskonale przemyśleć kwestię strojów. A jak wiadomo zima nie sprzyja występom w plenerze.

Jednak, jak udało się ustalić Agnieszce Jastrzębskiej, są gwiazdy, które mają już plan, w jaki sposób przetrwać minusowe temperatury i jednocześnie zachwycić publiczność.

Zawsze na początku grudnia szkicuje je [red. kreacje] i wysyłam mojej projektantce, bo sama wymyślam swoje stroje. Ale już powoli się szyją. Z pewnością noga musi być wyeksponowana – zdradziła Cleo.

 

Nie wiem co wymyśli mój stylista. Bedę przebierać się cztery razy, wiec jest szansa ze któraś z tych stylizacji będzie ciepła. Będzie na pewno kurta puchowa, która jest ostatnio podobno modna – powiedziała Ewelina Lisowska.

 

Myślę, że będą to albo dwie albo trzy stylizacje. Będzie nowocześnie.  Zaskoczę w tym roku – odpowiedziała Dominika Gawęda.

 

Ja jestem zmarzluchem, wiec przede wszystkim musi być ciepło. Ja mam takie rozgrzewacze z zeszłego roku, które łamiesz i wkładasz do kieszeni, rękawiczek. W tym roku też się w to zaopatrzenie. Czytałam ze to ma być jedna z zimniejszych nocy – zdradziła Agnieszka Woźniak-Starak

A Wy, jakie macie pomysły na Sylwestra 2017?

Zobacz: Edyta Górniak nie zaśpiewa na koncercie sylwestrowym? Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał!

Zobacz: Sylwester 2017: TVN stawia na największe gwiazdy! Beata Kozidrak, Kayah, Cleo… I do tego prowadzący, których uwielbiają widzowie!

Zobacz: Gwiazdy promują Sylwester 2017 w TVN: Agnieszka Woźniak-Starak, Cleo, Agnieszka Chylińska, Dominika GawędaCLEO - Sylwester 2017 w TVN, konferencja

CLEO - Sylwester 2017 w TVN, konferencja

CLEO - biżuteria Anka Krystyniak

CLEO - biżuteria Anka Krystyniak

Ewelina Lisowska - Opole 2017, After Party

Ewelina Lisowska - Opole 2017, After Party

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×