Gimper jest pewny swojej wygranej w „Tańcu z Gwiazdami”? Już wie, co zrobi z nagrodą główną!

Już w piątek wielki finał Tańca z Gwiazdami! Na parkiecie zmierzą się ze sobą Tomasz „Gimper” Działowy oraz Joanna Mazur. Ten pierwszy uchylił właśnie rąbka tajemnicy, co zrobi, jeśli uda mu się zgarnąć Kryształową Kulę i nagrodę główną, czyli 100 tys. złotych!

Bieżąca edycja Tańca z Gwiazdami zbliża się ku końcowi. Już w najbliższy piątek poznamy kolejnego zwycięzcę tanecznego show Polsatu. W finale zmierzą się ze sobą Tomasz „Gimper” Działowy w parze z Natalią Głębocką oraz Joanna Mazur z Jankiem Klimentem.

Według jurorów i wielu widzów decyzja jest prosta – powinna zwyciężyć niewidoma lekkoatletka. Przez kilka ostatnich tygodni prezentowała na parkiecie najwyższy poziom taneczny i za każdym razem zdobywała niemalże maksymalną liczbę punktów od jury. Jeśli faktycznie tak się stanie, jej taneczny partner wygra program po raz trzeci z rzędu! Wcześniej udało mu się to osiągnąć w parze z Natalią Szroeder i Beatą Tadlą.

Na drodze może stanąć im jednak Tomek, który ku zaskoczeniu awansował do finału. Jego rywalizacja w ostatnim tygodniu z Macademian Girl była bardzo głośno komentowana. Nikt nie spodziewał się, że słabo tańczący mężczyzna pokona jedną z lepszych tancerek tej edycji. Zawdzięczać to może swoim wiernym fanom, których jest mnóstwo. Nikt dzisiaj więc nie wyklucza, że to właśnie on będzie triumfował.

W rozmowie z Faktem, twórca internetowy wyjawił jakie ma plany w razie ewentualnego powodzenia:

Jeśli faktycznie uda się wygrać, to tak tego nie zostawię. Będę chciał Asię w pewien sposób uhonorować. Chciałbym, żeby moja ewentualna wygrana przysłużyła się czemuś dobremu, ale nie chcę zdradzać, co dokładnie planuję – zdradził.

Jak myślicie, czy to właśnie on sięgnie po Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną? Czekamy z niecierpliwością na finał, a uczestnikom życzymy połamania nóg. 😉

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Znamy finalistów! Kto odpadł w półfinale?

Zobacz: Taniec z gwiazdami: czwarty juror w finałowym odcinku. Wspaniała wiadomość dla fanów

Zobacz: Beata Tadla już wie, kto wygra „Taniec z gwiazdami”! Bez chwili zastanowienia wskazała zwycięzcę [WIDEO]


Natalia Głębocka, Tomasz Działowy Gimper – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Natalia Głębocka, Tomasz Działowy Gimper – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×