NewsyCo dalej z karierą Agaty Młynarskiej? Dziennikarka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

Co dalej z karierą Agaty Młynarskiej? Dziennikarka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

Co dalej z karierą Agaty Młynarskiej? Dziennikarka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz
Karolina Stęclik

06.06.2016 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku tygodni media nie przestają spekulować o Agacie Młynarskiej i jej karierze zawodowej. Wszystko to za sprawą jej zniknięcie z telewizji. Jej dyżury w Świat się Kręci zaczęli przejmować na zmianę Anna Popek i Artur Orzech. Tabloidy nie przestają plotkować o tym, że dziennikarka została ofiarą "dobrej zmiany" i podobnie, jak wielu innych kolegów z branży także pożegnała się z pracą.

Przebywam teraz na zwolnieniu lekarskim - zdradziła dla Party

Choć kontrakt prezenterki z Telewizją Polską kończy się dopiero w sierpniu, już teraz mówi się o tym, że nie ma ona szans na jego przedłużenie.

Na razie moje plany ograniczają się do krótkich wakacji w połowie czerwca. Nie wyjadę jednak daleko, bo mój tata wymaga doglądania i naszej obecności. Poza tym jeszcze za wcześnie na mówienie o dalszych planach w odniesieniu do telewizji - dodała

Tymczasem powstają spekulacje, że Agata pojawi się w kolejnej, nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami! Dziennikarka ponoć kocha taniec, a w przeszłości uczęszczała nawet do szkoły baletowej. Mogłaby być czarnym koniem programu:

Mogę zapewnić, że nie mam takich zamiarów, chociaż uwielbiam tańczyć i jestem wierną fanką tego programu. Powiem więcej: zawsze martwię się, kiedy przegapię  nowy odcinek i z przyjemnością głosuję na tańczących kolegów. Etap rywalizacji mam już za sobą. Zawsze jednak mogę być jurorem lub gospodynią programu - powiedziała

Jak myślicie, który program dziennikarka mogłaby poprowadzić? Żałujecie, że nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także