Szukaj

Dziewczyna Ronaldo chwali się ogromnym biustem. Czy wy też widzicie podobieństwo do logo Mercedesa?

Georgina Rodriguez kusi dekoltem

Georgina Rodriguez kusi dekoltem

Georgina Rodriguez, zjawiskowa partnerka Cristiano Ronaldo, zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda. Właśnie porównała swój dekolt do luksusowej marki samochodów. Trafnie, a jakie poczucie humoru.

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, jakiś czas temu pojawiła się na okładce słynnego magazynu promującego zdrowy styl życia Women’s Health. Jej figura robi ogromne wrażenie. To wynik ciężkiej pracy na siłowni i zdrowego trybu życia. Niemniej zachwycające są fotografie celebrytki, które pojawiają się na prywatnych profilach pary. Boskie kształty i zjawiskowa uroda idą w parze z poczuciem humoru. Zobaczcie, do jakiej marki aut porównała swój dekolt dziewczyna gwiazdy Juventusu.

Georgina Rodriguez kusi dekoltem

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Piłkarz jest bardzo zakochany w swojej partnerce, a ona odwzajemnia uczucie. Razem wychowują 4 dzieci, w tym jedno wspólne, córeczkę Alanę Martinę.

Gwiazdor jest też wielką inspiracją dla partnerki, która zwierzyła się w jednym z wywiadów, że nie zawsze czuła się komfortowo, ćwicząc razem z ukochanym.

Początkowo wstydziłam się ćwiczyć z Cristiano, wyobraź sobie, że muszę trenować na tej samej przestrzeni co Cristiano. Potem przywykłam do ćwiczenia w domu, kiedy zaczął trenować w swoim klubie, żebyśmy mogli spędzać więcej czasu, jak wraca z klubu.

Teraz cieszy się, że ma u boku najlepszego nauczyciela i wspólne treningi sprawiają jej przyjemność.

Cristiano trenuje rano i po południu, jest wybitnym sportowcem, to niesamowite, jak się koncentruje i poświęca swojej pasji do piłki nożnej – wyznała Rodriguez.

Uczucia kwitną, o czym świadczą zdjęcia w mediach społecznościowych. Słynny piłkarz najwyraźniej znalazł bratnią duszę w modelce, bo w jej towarzystwie uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Georgina Rodriguez także odnalazła szczęście, bo na jej profilu nie brakuje rodzinnych zdjęć, pełnych miłości.

Na najnowszej fotografii partnerka Cristiano nie tylko kusi dekoltem, który rozgrzewa internet, ale także pokazała, że ma poczucie humoru, ale też zna swoja wartość. Podpisała zdjęcie logo Mercedesa. Trzeba przyznać, że w tej pozycji właśnie tak wygląda.

View this post on Instagram

☮️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Internauci docenili żart. Piszą, że porównanie jest niezwykle trafne. Wyrażają także swoje uwielbienie dla urody Georginy i komplementy płyną z całego świata.


Georgina Rodriguez kusi dekoltem

Georgina Rodriguez kusi dekoltem

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Georgina Rodriguez z córką Alaną

Georgina Rodriguez z córką Alaną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×