Fryzjerka gwiazd zdradziła, jakimi klientkami są Natalia Siwiec i Iwona Węgrowska. Która jest bardziej wymagająca?

Natalia Siwiec i Iwona Węgrowska

Natalia Siwiec i Iwona Węgrowska korzystają z usług stylistki fryzur Anety Klinger. Fryzjerka w rozmowie z Newserią zdradziła, jakie wymagania mają gwiazdy i jak zachowują się u niej w salonie. Jeżeli myśleliście, że tą bardziej wymagającą jest Natalia, myliliście się.

Cudownie pracuje się z Iwoną Węgrowską, ma swoje zdanie. Natomiast, jeżeli trzyma się ją twardą ręką, poddaje się wizji swojego stylisty – powiedziała Aneta Klinger, dodając, że inni klienci zawsze cieszą się na widok Natalii Siwiec. – Przychodząc do nas, wzbudza wśród ludzi bardzo pozytywne uczucia. Wszyscy piszczą, proszą o autografy, widząc, że to Natalia Siwiec, każdy jest zachwycony, że jest gdzieś obok. Ludzie bardzo pozytywnie na nią reagują. Zawsze jest uśmiechnięta, nawet, jakby miała dać tysięczny autograf, robi to.

Stylistka fryzur przyznaje, że często się zdarza, że gwiazdy mają jako określoną wizję tego, jak chcą być uczesane, jednak bywa to bardzo trudne w realizacji.

Przychodzą wtedy zazwyczaj z masą asystentów, z jakimiś współpracownikami. Każdy ma swoją wizję, swój styl, swój pomysł. Przynoszą szale ciągnące się po ziemi, aby wpleść je we włosy. Pokazują greckie upięcia, których nie ma możliwości zrobić, nie wplatając po prostu jakichś włosów do środka – zdradziła.

Nie tylko Aneta Klinger cieszy się powodzeniem wśród gwiazd. Rozchwytywany jest także między innymi Kajetan Góra i Barek Janusz.

 

Natalia Siwiec

Fotografia: ONS

 

Iwona Węgrowska

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×