Filip Chajzer idzie jak burza! Poprowadzi kolejny program! Uczestnicy? Gwiazdorska obsada!

Filip Chajzer dostał nowy program

Filip Chajzer dostał nowy program

Filip Chajzer dostał nowy program

Filip Chajzer idzie jak burza, a jego kariera nabiera coraz większego rozpędu. Dziennikarz, który niedawno zadebiutował w nowym programie Hipnoza, teraz ma szansę kolejny raz pokazać na co go stać, przy okazji wykorzystując swoje poczucie humoru za które tak kochają go fani. Okazuje się, że Chajzer dostał kolejne show! Tym razem nie w telewizji – poprowadzi talk-show w Onecie. Jest to pierwsza taka produkcja portalu i jednocześnie pierwszy program tego typu, który Filip będzie miał okazję samodzielnie poprowadzić. O czym będzie 18:45. Czas na zasady?

Show Chajzera będzie opierał się na rozmowach o tytułowych zasadach, wartościach, pasjach, anegdotach i śmiałych wyzwaniach rzucanych uczestnikom, które przeplatać będzie historia browarnictwa i występy muzyków. Jak zapowiada swój nowy hit sam gospodarz?

„18:45. Czas na zasady” to mój pierwszy talk-show – cieszę się, że otwarcie i bez retuszu będę mógł porozmawiać z moimi gośćmi o zasadach, które wyznają w codziennym życiu. Emocje moich gości będą autentyczne, a w programie nie zabraknie zaskoczeń. Wyjątkowym smaczkiem każdego odcinka będzie sztuka warzenia piwa w wykonaniu Pawła, prawdziwego piwowara, dzięki któremu niejeden smakosz piwa będzie mógł wiele dobrego nawarzyć. Zapraszam do Onetu w każdy czwartek o godz. 18:45 – rozmawiamy o zasadach i warzymy z zasadami – zapowiada Filip

W programie nie zabraknie oczywiście gwiazdorskiej obsady. Oprócz prowadzącego zagości tam również jego ojciec, Zygmunt Chajzer, Mateusz Borek, Robert Makłowicz, Maria Sadowska czy Michał Pol!

Będziecie oglądać?

Zobacz: Wyznanie Filipa Chajzera wyciska łzy. Opowiedział o życiu po śmierci syna

Zobacz: Filip Chajzer pierwszy raz opowiedział o swojej pięknej partnerce! Czym zajmuje się na co dzień?

Zobacz: Filip Chajzer wie po co żyje! Jego stawki za poprowadzenie eventu są wręcz kosmiczne! Nie uwierzycie jak bardzo się ceni!


Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×