NewsyFilip Chajzer dostanie nową pracę? Jego ojciec zabrał głos

Filip Chajzer dostanie nową pracę? Jego ojciec zabrał głos

Filip Chajzer (fot. KAPiF)
Filip Chajzer (fot. KAPiF)
02.01.2024 18:55

Od kiedy Filip Chajzer zrezygnował z dalszej współpracy z telewizją TVN, z którą był związany przez długi czas, ruszyła fala spekulacji. Fani zastanawiali się, w którym kierunku podąży. Postanowił skoncentrować się przede wszystkim na realizacji własnych projektów. Z powodzeniem rozwija również swój biznes, wynajmując nowoczesny dom na Mazurach. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce znowu zobaczymy go w telewizji.

Filip Chajzer w "Tańcu z Gwiazdami"?

Jak udało się ustalić portalowi Plotek, Chajzer dostał angaż w ekipie Tańca z Gwiazdami. Popularny program taneczny zaliczy powrót na antenę. Wieści o kolejnych uczestnikach budzą sporo emocji, nic więc dziwnego, że stanowi dla byłej gwiazdy TVN-u szansę od losu.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, czym miałby się zajmować dziennikarz. Na początku dostał ofertę jako jeden z uczestników, później jednak zaproponowano mu posadę jurora. Rozmowy nadal trwają. Bardzo możliwe, że już wkrótce udział Chajzera zostanie oficjalnie potwierdzony.

Zygmunt Chajzer komentuje

Zygmunt Chajzer, ojciec gwiazdora, został zapytany przez Plotek o to, czy ma jakąkolwiek wiedzę na temat obecnej sytuacji. Okazuje się, że przesłanki są prawdziwe. Nadal nie wiadomo jednak, jaki będzie efekt rozmów.

No, coś o tym słyszałem, ale nie chce mówić, zanim nie będzie oficjalnych komunikatów. Jak będą, to powiem, jak to u mnie było i co mu radzę. To nie chodzi o to, że nie chcę tego komentować, ale przed oficjalnym potwierdzeniem, wiele rzeczy może się wydarzyć i nie chcę wychodzić przed szereg - stwierdził.

Widzicie Filipa w tej roli?

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także