Filip Bobek przeszedł metamorfozę na miarę BrzydUli. Pokazał stare zdjęcie. Niewiarygodne, jak wyglądał

Filip Bobek

Filip Bobek

Jak Filip Bobek wyglądał kiedyś, zanim stał się znany? Stare zdjęcie aktora trafiło do sieci. Pochodzi z czasów wczesnej młodości. Ta fryzura, ten wąsik… Takiego go nie znaliśmy.

Filip Bobek jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Do jego zdjęć wzdychają tysiące fanek, które śledzą poczynania swojego ulubieńca na Instagramie. Dodatkowo od niedawna mogą ponownie podglądać go w roli prezesa firmy F&D, Marka Dobrzańskiego, w serialu BrzydUla. Kontynuacja hitowej produkcji przysporzyła mu potężne grono nowych sympatyków.

Nie jest tajemnicą, że wielką pasją Filipa jest fotografia. Swój talent szkolił pod okiem największych profesjonalistów. Nawet pracując na planie seriali, zdarza mu się pstrykać zdjęcia przyjaciołom w trakcie przerwy pomiędzy kręceniem poszczególnych scen. Małgorzata Socha, Julia Kamińska czy Paulina Kondrak na swoich profilach na Instagramie opublikowały już sporo fotosów autorstwa kolegi z planu.

Nie interesuje mnie architektura. Średnio krajobrazy. Głównie porterty. To może wydawać się banalne, bo ktoś może mówić: „Jasne, chce zrobić portret, coś wydobyć ze środka z tej osoby”. To tak brzmi, ale ta praca z drugą osobą sprawa mi niesamowitą przyjemność i to jest bardzo ważne – mówił w „Dzień Dobry TVN” w 2011 roku.

Filip Bobek w młodości. Stare zdjęcie aktora

40-letni przystojniak przed obiektywem zawsze wypada znakomicie. Ma imponującą sylwetkę i sięga po stylizacje, które podkreślają jego męską urodę. Głównie stawia na bazowe kolory i ponadczasowe fasony. Dla wielu mężczyzn jest inspiracją w zakresie mody, dlatego ciężko uwierzyć, że jeszcze gdy chodził do szkoły podstawowej, wyglądał… nieco inaczej.

Filip Bobek opublikował zdjęcie z młodości. Niespodziewanie na Instastory zamieścił fotografię z legitymacji szkolnej, na której pozuje z pierwszym, młodzieńczym wąsikiem i fryzurą, jaka w latach 80. i 90. biła rekordy popularności.

Długie, pojedyncze pasma włosów z tyłu nosiło wówczas wielu chłopców. Teraz całość wygląda nieco zabawnie i trąci myszką, ale wtedy to był ostatni krzyk mody. Podobne uczesanie miały legendy estrady – na czele z Davidem Bowie czy Paulem McCartneyem.

O kurde… coś takiego mi wyskoczyło – skomentował dawnego siebie Bobek.

Od tego czasu aktor przeszedł niebywałą metamorfozę. Można pokusić się o stwierdzenie, że zmienił się niczym tytułowa BrzydUla w pierwszym sezonie serialu.

Filip Bobek – wykształcenie

Filip Bobek pochodzi z Gdańska, gdzie ukończył Szkołę Podstawową nr 66. Już w dzieciństwie brał udział w warsztatach teatralnych w lokalnym Pałacu Młodzieży. 21 lat temu ukończył gdańskie Liceum Ogólnokształcące nr XIX im. Mariana Mokwy, a pięć lat później otrzymał dyplom ukończenia Wydziału Aktorskiego na PWST w Warszawie. Na deskach teatru zadebiutował w 1999 roku, rolą w spektaklu Zabicie ciotki, który wystawiany był w Teatrze Wybrzeże.


Filip Bobek w młodości

Filip Bobek w młodości

Filip Bobek - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Filip Bobek - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Tak wygląda obecnie Filip Bobek z

Tak wygląda obecnie Filip Bobek z "BrzydUli"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×