Szukaj

Ewelina Lisowska powitała 2019 rok z nowymi pełnymi ustami! Zobaczcie jaka jest teraz seksowna!

Ewelina Lisowska powiększyła usta

Ewelina Lisowska powiększyła usta na Sylwestra

Ewelina Lisowska powitała Nowy Rok z Polsatem. Piosenkarka wkleiła kilka fotek, na których ma zadziwiająco duże usta. Czy ma Sylwestrowy koncert wokalistka powiększyła sobie usta?

Ewelina Lisowska była jedną z gwiazd, które wystąpiły na koncercie sylwestrowym Polsatu. Zatem młoda wokalistka już kolejny rok musiała zrezygnować z prywatnego party. Ewelina zagościła w domach fanów, zaśpiewała swoje największe przeboje, jednak podczas występu uwagę widzów zwróciły jej piękne powiększone usta. Piosenkarka zaprezentowała na swoim profilu dwa zdjęcia, na których ten szczegół jest bardzo widoczny.

Czyżby Ewelina Lisowska na Nowy Rok zafundowała sobie zabieg wypełniania ust? Na zdjęciu nie zabrakło również przyjaciółki Eweliny – pięknej Ewy Farny, która również wystąpiła dla Polsatu. Panie podczas koncertu bawiły się świetnie. Na ich występ czekały miliony widzów przed telewizorami. Zatem pod tak miłym postem posypało się mnóstwo życzeń noworocznych dla wokalistki. Nie zabrakło także przemiłych komplementów.

W nowych ustach Ewelina prezentuje się niebywale powabnie, z całą pewnością stała się dzięki temu zabiegowi bardziej seksi.

Jak wam się podobają nowe usta Eweliny Lisowskiej?

 

Oglądalność Sylwestra 2018. Znamy wyniki! TVP, TVN czy Polsat? Kto wygrał?

Szalony Sylwester 2018 w wykonaniu gwiazd! Jak się bawiły? Gdzie? Mamy zdjęcia!

Ewelina Lisowska z ukochanym na randce w McDonald’sie! Było romantycznie jak w bajce Disneya!


Ewa Farna czy Ewelina Lisowska? Którą wolisz?

×