Szukaj

Ewa Farna na odważnym zdjęciu kusi nogą na potęgę. Fani komentują: „Miazga!”

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna podzieliła się z fanami zdjęciem w zjawiskowej kreacji. Nie tylko uwodzicielsko odsłoniła ramię i dekolt, ale także kuci noga. Fani zachwyceni.

Ewa Farna od mniej więcej roku jest mamą małego Artura, który zawojował ja całkowicie. Wokalistka i jej mąż, Martin Chobot, bardzo dobrze połączyli kariery z wychowywaniem maluszka, a gwiazda bardzo szybko wróciła do koncertów i świetnej formy. Nie zatrzymał jej nawet koronawirus, bo nie tylko rozkoszowała się dodatkowym wolnym w otoczeniu najbliższych, ale też zdążyła zagrać koncert plenerowy.

Farna oprócz bycia gwiazdą scen i mamą, jest też stuprocentową kobietą, co udowodniła po raz kolejny, publikując uwodzicielskie zdjęcie.

Ewa Farna kusi nogą na zdjęciu. Fani zachwyceni

Ewa Farna na scenie to prawdziwy żywioł. Ta młoda wokalistka nie tylko jest bardzo piękną kobietą, ale też ma głos jak dzwon. Dzisiaj była w nastroju, żeby zrobić przyjemność fanom i pokazała zdjęcie w pięknej sukience, która odsłoniła co nieco.

Internauci nie są przyzwyczajeni do Ewy w taki wydaniu, bo z reguły ubiera się bardziej zachowawczo, co nie znaczy, że nie można jej zobaczyć w bardzo zmysłowych odsłonach, jak ta dzisiejsza. Farna pozuje w ciemnoróżowej, bogato marszczonej sukni, która odsłoniła jej ramie i dekolt. Do tego gwiazda uwodzicielsko pokazała nogę. Piękna fryzura i makijaż dopełniają całości.

Mood – napisała po prostu.

View this post on Instagram

Mood????????

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Nic dziwnego, że fani są zachwyceni, co wyrażają w entuzjastycznych komentarzach.

  • Ewka ubieraj się tak zjawiskowo na koncerty plenerowe.
  • Piękna sukienka! I ten kolor, miazga !  pozdrawiam serdecznie.
  • Kobieta rakieta.
  • Jaka bogini piękna! – piszą.

Trzeba przyznać, że Ewa to potrafi zaskoczyć i zachwycić jednocześnie.


Ewa Farna na zmysłowym zdjęciu

Ewa Farna na zmysłowym zdjęciu

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna z ręcznikiem na głowie

Ewa Farna z ręcznikiem na głowie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×