Ewa Farna już dawno sporo schudła. Teraz prezentuje efekty metamorfozy. Wcisnęła się w rozmiar 36

Ewa Farna

Ewa Farna

Mocno odchudzona Ewa Farna pochwaliła się nową sylwetką. Aż trudno uwierzyć, że w tak krótkim czasie straciła tyle kilogramów.

Ewa Farna jest niezwykle utalentowaną wokalistką, a od dwóch lat również pełnoetatową mamą. W 2019 roku przyszedł na świat jej syn, Artur. Przez kilka pierwszych tygodni poświęcała mu całą swoją uwagę, jednak gdy tylko wróciła do pełni sił, ogłosiła swój powrót na scenę. W jednym z wywiadów zdradziła, że było to możliwe dzięki wsparciu Martina Chobota, jej mężą.

On mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach – komentowała gwiazda w Baby by Ann.

Piosenkarka długo borykała się z kilogramami po ciąży, jednak z czasem postanowiła to zmienić. Jej sekretem okazała się zdrowa dieta, a podstawą posiłków są nieprzetworzone produkty. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaczęła chudnąć w oczach.

Ewa Farna chwali się nową sylwetką

Farna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za których pośrednictwem utrzymuje kontakt z fanami. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 600 tysięcy internautów. W ostatnim czasie Ewa poruszyła temat ruchu bodypositive. Zdradziła wówczas, że gdyby obowiązywał on kilka lat temu, z pewnością jej życie wyglądałoby inaczej. Przede wszystkim uniknęłaby fali krytyki, jaka spływała na nią każdego dnia.

Oj jakby ten trend rzadzil juz pare lat temu, pewnie bym nie dostawala takiego linczu, jak mi sie obrywalo przez lata, kiedy zmienialam sie z dziewczyny w kobiete… nie byl to latwy czas, kiedy przechodzisz przez etap samoakceptacji, przyjmowanie zmian Twojego ciala pod wplywem hormonow- dojrzewanie- a ktos Ci z przeproszeniem, pier**li, ze juz nie tak samo wygladasz i powinnas mniej jesc… (zachowano pisownię oryginalną)

W maju Ewa wypuściła teledysk pt. Ciało, w którym pokazała rozstępy. W rozmowie z Odetą Moro podkreśliła, że jej sylwetka przeszła niełatwą drogę, jednak nigdy nie czuła, że była otyła.

[…] Dla mnie temat wagi to jest coś, co jest do mnie przyklejone.

Przez ostatnie tygodnie mogliśmy podziwiać, jak zmienia się figura piosenkarki. W czwartkowe popołudnie zdradziła, że udało jej się wcisnąć w rozmiar 36 i trzeba przyznać, że wygląda wyjątkowo korzystnie.

Pozdrowienia z najnowszej sesji. Z cyklu “wepchneli mnie w rozmiar 36”. Plyta sie zbliza, przed nami nagrania do nastepnych dwoch teledyskow…ach!

Internauci zasypują swoją idolkę komplementami w komentarzach. Wielu nie może się nadziwić, jak ogromną pracę wykonała.

 • Piękna!
 • HOT!
 • Ewunia piękna z Ciebie babeczka.
 • Sexi!
 • Piękna kobieta, cudowne kształty.

A wy jak oceniacie metamorfozę Ewy?


Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna w Sopocie

Ewa Farna w Sopocie

Ewa Farna pochwaliła się długimi włosami

Ewa Farna pochwaliła się długimi włosami

Komentarze

 • X pisze:

  Nie komentuj.
  Spójrz najpierw na siebie

 • Gość pisze:

  Widać, że IQ części osób wypowiadających się nie sięga 100. Żeby zrozumieć przekaz Ewy Farny trzeba wiedzieć czym jest ironia, wyrafinowanie i dystans do siebie. To mocno zawoalowana riposta w kierunku wszystkich pseudo krytyków i ludzi, którzy nie akceptując swojego ciała, siebie, starają się podnieść swoją samoocenę osadzając wygląd innych. Kolokwialnie mówiąc, dla tych, dla których wypowiedź jest zbyt skomplikowana: żal dupę ściska.
  Ta wspaniała, utalentowana artystka pokazuje, że piękno nie ma rozmiaru, nie ogranicza go ciasnota umysłu i uprzedzenia.
  Jej przekaz jest ponadczasowy i powinien zachęcać do większej akceptacji społecznej a nie hejtu i stygmatyzacji.

 • Joseph pisze:

  Gruba to gruba chudy to chudy to cała prawda…

 • Gość Obiektywna pisze:

  Pani Ewunia jest piękną i bardzo apetyczną kobietą a przy tym mądrą i utalentowną. Proszę się nie przejmować komentarzami podłych i zawistnych ludzi.

 • Nnnn pisze:

  Nic dodać, nic ująć. Nieważne jaki nosi rozmiar bo wygląda zjawiskowo

 • Gość pisze:

  Na pewno nie jest to rozmiar 36 ale raczej 42 co nie znaczy, że Ewa musi się wstydzić swojej figury. Zresztą brzucha wcale nie ma takiego grubego. Jedno jest pewne. Bardzo ładna z niej dziewczyna i słuchając wywiadów których udziela sympatyczna i zawsze uśmiechnięta.

 • Marta pisze:

  Ma oko rozmiar 40 ale jakie to ma znaczenie zawsze jesteś śliczna

 • Koko pisze:

  Nie widać ,żeby schudła. Dalej wygląda tak samo jak wcześniej. Jest piękna kobieta i nie musi nosić rozmiar 36 i wyglądać jak szkielet .

 • Danusia pisze:

  Piękna kobieta, matka, żona, artystka … Czego chcieć więcej…. 🙂 👍 ❤️☀️

 • Gość pisze:

  Ewa jesteś piękną kobietą schudłam to fakt ale w pasie bo biodrach nadal jesteś tęga ale trzymaj tak dalej może da się wycisnąć coś z tej diety

 • Druga Ewa pisze:

  Pani Ewuniu, proszę się nie przejmować opiniami tzw. bliźnich, którzy są specjalistami od wszystkiego, a w szczególności od cudzego życia. Jest Pani piękną fizycznie kobietą i wielokrotnie Pani pokazala empatię i swoje piękno wewnętrzne, „bliźni” niech zazdroszczą.

 • Gość pisze:

  Jeju czy każda kobieta musi mieć rozmiar 36? Dziewczyno masz wszystko co potrzeba .piękny głos urodę ..to ty pokazałaś że żeby być piękna atrakcyjna trzeba być sobą a nie kimś kogo ktoś chciałby oglądać …i tego się trzymaj

 • D.H.S.L.O.B. pisze:

  Ewcia, cała moja rodzina Ciebie i Twój talent ocenia bardzo wysoko. Tak trzymaj.

 • Ana pisze:

  Piękna kobieta.Choć nie sądzę ,że to rozmiar 36 przynajmniej 40.😉