Ewa Chodakowska ścięła włosy przed końcem roku! Nową fryzurą zapowiedziała zmiany!

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Ewa Chodakowska po świętach ruszyła z kopyta z nowymi projektami i nową energią. Zapowiedzią zmian, jest ostre cięcie, jakie zafundowała swoim włosom. Jak wygląda?

Ewa Chodakowska tegoroczne święta spędziła z najbliższymi. Nie żałowała dla nich czasu, a sama przy okazji naładowała baterie. Odwiedziła ją też ukochana teściowa. Teraz jednak czas wracać do pracy i nowych wyzwań. Zapowiedzią jest zmiana fryzury. Jak obcięła włosy Ewa.

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Ewa Chodakowska jest bardzo energiczną osobą. W ciągłym ruchu, zawsze na posterunku, zmienia życie Polek, które decydują się zaufać jej programom treningowym i dietom. Do tego jest bardzo otwarta i sympatyczna.

[wp_quiz id=”529″]

Niedawno opublikowała zdjęcie tuż po wyjściu z salonu fryzjerskiego. W końcu koniec roku wiele kobiet nastraja do zmian. Wygląda zjawiskowo z nowym cięciem i świeżym kolorem. Ubrana w najmodniejszy w tym sezonie teddy coat, z piękną torebka Louis Vuitton, napisała wiele mówiący komentarz.

Kobieta ścinając włosy, nierzadko komunikuje ZMIANY, no.. to jedyną pewną rzeczą w moim życiu są ZMIANY. Ostre cięcie regularnie co dwa miesiące. CIACH . Gotowa na 2020 PS. @petrosglyfada MY ABSOLUTE BEST PLACE – napisała trenerka.

O jakich zmianach może pisać trenerka? Możemy się tylko domyślać, że chodzi o te, które codziennie wprowadza, zachęcając Polki do kompletnej rewolucji w żywieniu i aktywności.  Jeśli jednak mówi o czyś zupełnie nowym, to jest bardzo tajemnicza. Co piszą jej fani?

  • Ewa fajna Babka z Ciebie.
  • Ja najczęściej podcinam/ ścinam gdy coś się dzieje w życiu i wtedy jest ” muszę zrobić coś dla siebie „.
  • Dużo ładniej Pani wygląda w takiej fryzurze niż w długich.
  • Jeszcze krótsze! Ale naprawdę pasują Tobie chyba nawet bardziej jak długie.
  • A po każdej zmienię coraz piękniej – komplementują obserwujący.

Z niecierpliwością czekamy na zapowiadane przez Ewę Chodakowską zmiany.

Zobacz: Ewa Chodakowska bez ogródek podała ze szczegółami wszystkie swoje wymiary! Fanki są w szoku! „W cyckach się nie liczy, bo zrobione”!


Ewa Chodakowska obcięła włosy

Ewa Chodakowska obcięła włosy

Ewa Chodakowska obcięła włosy

Ewa Chodakowska obcięła włosy

Ewa Chodakowska w sweterku w gwiazdki

Ewa Chodakowska w sweterku w gwiazdki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×