Wirtualna Polska

Firma Ewy Chodakowskiej jest u skraju bankructwa?! Zdruzgotana trenerka wydała oświadczenie!

Firma Ewy Chodakowskiej jest u skraju bankructwa?! Zdruzgotana trenerka wydała oświadczenie!

Ewa Chodakowska oświadczenie

Firma Ewy Chodakowskiej upada?! Szokujące plotki pojawiły się kilka dni temu w sieci! Dzisiaj trenerka postanowiła skomentować te doniesienia! Wydała oficjalne oświadczenie! 

Wirtualna Polska

Ewa Chodakowska stworzyła prawdziwe imperium. Niegdyś nieznana, dziś jedna z najbogatszych osób w kraju. Trenerka wszystkich Polek podniosła z kanap kobiety i pokazała im, jak ważne są ćwiczenia i zdrowy tryb życia. Razem z mężem owocnie inwestowali każdy zarobiony grosz. Dorobili się świetnie prosperującej firmy, która ponoć w tym roku, radzi sobie o wiele gorzej niż do tej pory. Informacjami, jakie pojawiły się kilka dni temu w mediach, przejęła się sama Ewa i dzisiaj na Instagramie zabrała głos. Gwiazda opublikowała długie oświadczenie:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Według mediów analizujących moje ruchy biznesowe zaliczam właśnie „upadek”. Natomiast fakty są takie, że to nasz NAJLEPSZY ROK. tak pod finansowym jak i pod każdym innym względem. (…) Dwa dni temu, internet zalała fala artykułów na temat spadku wpływów mojej firmy.. o całe 30 % – zaczęła zdenerwowana trenerka.

W dalszej części trenerka wyjaśniła, z czego wynika wspomniany spadek:

Nasza spółka Bebio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, ponieważ na rzecz nowych projektów, zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki bebio. Nie da się robić WSZYSTKIEGO..  nie ma już np. magazynu BE ACTIVE .. Z wielu projektów zrezygnowałam, na rzecz WIĘKSZYCH PROJEKTÓW takich jak: produkty spożywcze, przekąski, kosmetyki, catering dietetyczny – i inne – które z miejsca wskoczyły na listę bestsellerów.

Na sam koniec Ewa wyraziła swoje zdumienie, że zawistni ludzie chcą jej zaszkodzić, a konkurenci są bardzo zazdrośni. Wbiła im szpilkę i z dumną zakomunikowała, że to najlepszy rok dla jej firmy:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zapominając ze połączyłam siły z wieloma nowymi i silnymi partnerami.. Proszę mi wybaczyć.. Wszystkie nowe projekty dały nam łącznie już teraz NAJLEPSZY ROK – czytamy w oświadczeniu.

Bardzo dobrze, że Ewa zabrała głos w sprawie i rozwiała wszelkie wątpliwości! Jej i jej mężowi, życzymy samych sukcesów, bo wiemy jakimi pracowitymi są ludźmi.

View this post on Instagram

„UPADEK CHODAKOWSKIEJ” Na chwile zamknęłam buźkę i pomyślałam, ze nie będę reagować.. z drugiej strony, czy nie powinnam wykorzystać faktu, ze mam zasięg dużo większy niż niejedne media i powiedzieć PRAWDĘ? Według mediów analizujących moje ruchy biznesowe zaliczam właśnie „upadek” .. Natomiast fakty są takie, ze to nasz NAJLEPSZY ROK .. tak pod finansowym jak i pod każdym innym względem.. Nigdy nie świrowałam tutaj rzucając sumami .. Nigdy nie przedstawiałam naszego sukcesu (mojego i męża) w kategoriach zarobkowych.. Zawsze głośno i z dumą mówiłam o jakości naszych produktów i usług! O efektach NASZEJ PRACY! Dwa dni temu, internet zalała fala artykułów na temat spadku wpływów mojej firmy.. o całe 30 % … Interpretacja? Moje produkty się nie sprzedają, co mogłoby świadczyć o tym, ze są kiepskiej jakości ???? Jakości za którą daje głowę.. BĘDĘ TRANSPARENTNA! Powiem Ci jak jest .. Nasza spółka Bebio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, mponieważ na rzecz nowych projektów, zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki bebio. Nie da się robić WSZYSTKIEGO.. Jak zauważyłaś nie ma już np. magazynu BE ACTIVE .. Z wielu projektów zrezygnowałam, na rzecz WIĘKSZYCH PROJEKTÓW takich jak: produkty spożywcze, przekąski, kosmetyki, catering dietetyczny – i inne – które z miejsca wskoczyły na listę bestsellerów. Tym samym staliśmy się poważnymi graczami na runku … Co jak się okazuje, wielu firmom nie odpowiada.. No … JESTEM CELEM, wiem o tym.. Tylko ciężko jest walić z procy do PRODUKTÓW – BESTSELLERÓW, dlatego media wyciągnęły bazooke i wymierzyły w moje przychody, BIORĄC POD UWAGE TYLKO działania spółki BEBIO…. Zapominając ze połączyłam siły z wieloma nowymi i silnymi partnerami.. Proszę mi wybaczyć.. Wszystkie nowe projekty dały nam łącznie już teraz NAJLEPSZY ROK ❣️ ..a jest dopiero lipiec.. ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️ Dlaczego to tutaj pisze? Bo profil jest otwarty.. Nie wszystkie osoby, które tu zaglądają życzą mi dobrze … Muszę zatem rozczarować WSZYSTKIE te OSOBY, które z satysfakcją zacierają łapki na mój upadek .. sorry! Ja dopiero się rozkręcam ❤️ Wybacz kochana ten post..

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ewa Chodakowska bez ogródek podała ze szczegółami wszystkie swoje wymiary! Fanki są w szoku! “W cyckach się nie liczy, bo zrobione”!

Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska? Tabloid twierdzi, że jedna z trenerek zarobiła aż sześć razy więcej od drugiej!

Wirtualna Polska

Prawdziwy HIT! Ewa Chodakowska zdradziła jak zarobiła swoje pierwsze pieniądze! Zgarniała od sztuki po 2 złote! [WIDEO]

Ewa Chodakowska podała wszystkie swoje wymiary,

Ewa Chodakowska podała wszystkie swoje wymiary,

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Ewa Chodakowska – Wprost 2019

Ewa Chodakowska – Wprost 2019

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×