Szukaj

Eurowizja 2019: Tulia na lotnisku w Tel Awiwie została pożegnana jak zwycięzca! Co tam się działo! [WIDEO]

Tulia z Tel Awiwu do Warszawy wróciła 19 maja, na drugi dzień po finale Eurowizji 2019. Tuż przed wylotem z Izraela na polski zespół czekała piękna niespodzianka przygotowana przez fanów konkursu. Izraelczycy potraktowali Polki w piękny sposób, niczym zwyciężczynie konkursu.
Eurowizja 2019 Polska szanse u bukmacherów Tulia

Eurowizja 2019 Polska szanse u bukmacherów Tulia

Tegoroczny konkurs Eurowizji 2019 dla Tuli zakończył się raczej pechowo. Reprezentantki Polski zajęły 11. miejsce w pierwszym półfinale, a do wyjścia z grupy zabrakło im zaledwie dwóch punktów. Chociaż grupa swoją przygodę z konkursem zakończyła we wtorek, wokalistki postanowiły pozostać w Tel Awiwie aż do niedzieli. Dzięki temu obejrzały drugi półfinał i finał na żywo w Tel Aviv Expo, za kulisami miały okazję zobaczyć z bliska samą Madonnę, a także osobiście pogratulować zwycięzcy – Holendrowi Duncanowi Laurence’owi.

Tuż przed wylotem z Izraela, na Tulię czekała bardzo miła niespodzianka na lotnisku. Gdy dziewczyny stały w kolejce do odprawy, na miejscu pojawili się ich fani, którzy zaczęli tańczyć w rytm Fire of Love (Pali się), czyli piosenki, którą Polki przygotowały na Eurowizję.

Wokalistki nie kryły zaskoczenia. Natychmiast „wyskoczyły” z kolejki i dołączyli do swoich wielbicieli, z którymi zamieniły jeszcze kilka słów na pożegnanie. Polski zespół tak sympatycznego finału swojej eurowizyjnej przygody raczej się nie spodziewał.

Zobaczcie nagranie wideo udostępnione przez TVP.

Występ Tulii na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie:

Zobacz: Seksskandal na Eurowizji 2019! Faworyt konkursu gwiazdą filmów porno! Robił wszystko, by usunąć te ujęcia z sieci!

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]

Zobacz: Fałszująca Madonna w ogniu krytyki. Michał Wiśniewski: “Na Eurowizji dostałaby zero punktów”


Tulia o wynikach Eurowizji 2019

Tulia o wynikach Eurowizji 2019

Eurowizja 2019. Tulia

Eurowizja 2019. Tulia

Pierwsza próba Tulii na Eurowizji 2019

Pierwsza próba Tulii na Eurowizji 2019

×