Szukaj

Eurowizja 2019: Tulia na lotnisku w Tel Awiwie została pożegnana jak zwycięzca! Co tam się działo! [WIDEO]

Eurowizja 2019 Polska szanse u bukmacherów Tulia

Eurowizja 2019 Polska szanse u bukmacherów Tulia

Tulia z Tel Awiwu do Warszawy wróciła 19 maja, na drugi dzień po finale Eurowizji 2019. Tuż przed wylotem z Izraela na polski zespół czekała piękna niespodzianka przygotowana przez fanów konkursu. Izraelczycy potraktowali Polki w piękny sposób, niczym zwyciężczynie konkursu.

Tegoroczny konkurs Eurowizji 2019 dla Tuli zakończył się raczej pechowo. Reprezentantki Polski zajęły 11. miejsce w pierwszym półfinale, a do wyjścia z grupy zabrakło im zaledwie dwóch punktów. Chociaż grupa swoją przygodę z konkursem zakończyła we wtorek, wokalistki postanowiły pozostać w Tel Awiwie aż do niedzieli. Dzięki temu obejrzały drugi półfinał i finał na żywo w Tel Aviv Expo, za kulisami miały okazję zobaczyć z bliska samą Madonnę, a także osobiście pogratulować zwycięzcy – Holendrowi Duncanowi Laurence’owi.

Tuż przed wylotem z Izraela, na Tulię czekała bardzo miła niespodzianka na lotnisku. Gdy dziewczyny stały w kolejce do odprawy, na miejscu pojawili się ich fani, którzy zaczęli tańczyć w rytm Fire of Love (Pali się), czyli piosenki, którą Polki przygotowały na Eurowizję.

Wokalistki nie kryły zaskoczenia. Natychmiast „wyskoczyły” z kolejki i dołączyli do swoich wielbicieli, z którymi zamieniły jeszcze kilka słów na pożegnanie. Polski zespół tak sympatycznego finału swojej eurowizyjnej przygody raczej się nie spodziewał.

Zobaczcie nagranie wideo udostępnione przez TVP.

Występ Tulii na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie:

Zobacz: Seksskandal na Eurowizji 2019! Faworyt konkursu gwiazdą filmów porno! Robił wszystko, by usunąć te ujęcia z sieci!

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]

Zobacz: Fałszująca Madonna w ogniu krytyki. Michał Wiśniewski: “Na Eurowizji dostałaby zero punktów”


Tulia o wynikach Eurowizji 2019

Tulia o wynikach Eurowizji 2019

Eurowizja 2019. Tulia

Eurowizja 2019. Tulia

Pierwsza próba Tulii na Eurowizji 2019

Pierwsza próba Tulii na Eurowizji 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×