Emilia Komarnicka pochwaliła się urodzinowym prezentem od synów. Chłopcy zaskoczyli ją już rano. Ale z nich słodziaki!

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka razem ze swoim mężem wychowują dwóch synów. Chłopcy sprawili aktorce wielką niespodziankę w dniu urodzin. Prezent dostała już o poranku. 

Emilia Komarnicka to aktorka, która największą popularność zawdzięcza roli w serialu Na dobre i na złe. Tam wcieliła się w doktor Agatę Woźnicką. Telenowela o lekarzach z Leśnej Góry sprawiła, że nie tylko zdobyła popularność, ale też prawdziwą miłość. Na planie poznała przyszłego męża – Redbada Klynstrę. Grał tam anestezjologa, a między aktorami szybko narodziło się poważne uczucie. Długo nie zamierzali czekać z tym, aby sformalizować związek. W 2018 roku powiedzieli sakramentalne tak w kościele w Brodach pod Poznaniem.

Teraz wspólnie wychowują dwóch synów. Jako pierwszy na świecie pojawił się Kosma, który długo nie musiał czekać na rodzeństwo. Pod koniec 2020 roku do rodziny dołączył kolejny chłopiec. Dumni rodzice tuż po wyjściu ze szpitala pochwalili się pierwszym zdjęciem maluszka, a od tej pory regularnie publikują kadry z udziałem dzieci.

Emila Komarnicka pochwaliła się prezentem urodzinowym od synów

Aktorka często pokazuje w sieci ujęcia, na których możemy zobaczyć  jej synów, ale stara się kadrować je tak, by nie zdradzać ich twarzy. Wiadomo za to, że maluchy rosną jak na drożdżach i mają urocze blond czupryny. Gwiazda każdą wolną chwilę spędza z rodziną Chłopcy są jej oczkiem w głowie co zdecydowanie widać po postach, które publikuje w sieci. Dzisiaj pochwaliła się tym, jaki prezent urodzinowy jej sprawili.

Gwiazda opublikowała w sieci dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak z samego rana maluchy weszły do sypialni z tortem w ręku, w którym paliła się świeczka. Poprosili też swoją mamę, by pomyślała życzenie.

„Pomyśl życzenie Mami” – tymi słowami obudzili mnie chłopcy w dniu moich urodzin. A mnie do serca przyszła wdzięczność i zdrowie. Wdzięczność, byśmy w pełni obecności przeszli przez tę ziemską wędrówkę. Nie zmarnowali wspólnego czasu na nieważności, niekonstruktywne zmartwienia, wiecznie niezałatwione sprawy, programy, czy działania, które powodowane są tym, że „muszę”, zamiast że chcę…

Wpis gwiazdy mocno rozczulił internautów. Trzeba przyznać, że maluchy są naprawdę urocze.


Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka

Emilia Komarnicka pokazała synów

Emilia Komarnicka pokazała synów

Komentarze

  • Gosia pisze:

    Mi dzieciaki z okazji urodzin przygotowały śniadanie do łóżka, a od męża dostałam roombe. Później też cały dzień spędziliśmy razem. Zrobiliśmy sobie piknik nad wodą. Było po prostu cudownie 🙂

  • Dodotkaska pisze:

    Kormalna kobieta,matka, aktorka…..Anna Lewandowska ucz się …

  • Gość pisze:

    Zdrowia jak to mówią 8latka idziemy do parku na spacer wygrałam jak zawsze masz 10 pucharków wole pączusie beztłuszczowe masz el prima zdobyłem ci 40pucharków i love pucharki ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×