Szukaj

Edyta Górniak idzie jak burza! Właśnie nagrała piosenkę do nowego kinowego hitu!

Edyta Górniak piosenka do filmu

Edyta Górniak piosenka do filmu

Do jakiego filmu Edyta Górniak nagrywa piosenkę?

Edyta Górniak idzie jak burza! Po spektakularnej trasie koncertowej z okazji 25-lecia pracy artystycznej, artystka nieprzerwanie pojawia się zarówno na scenie, jak w najpopularniejszych programach telewizyjnych – w lutym świętowała sukces swojej podopiecznej, która wygrała The Voice Kids, a chwilę wcześniej wydała nową piosenkę Andromeda. Choć ostatni utwór Edyty nadal odnosi sukcesy na listach przebojów, a tymczasem okazuje się, że lada dzień czeka nas premiera kolejnej piosenki.

Podczas dzisiejszej relacji na żywo na Instagramie, Edyta zdradziła, że pracuje nad utworem, który będzie promował film wojenny. Gwiazda zapewniła, że premiera produkcji, a zarazem jej piosenki, już w czerwcu.

Piosenki Edyty Górniak do filmów

Warto przypomnieć, że Edyta ma na swoim koncie już kilka przebojów, które promowały kinowe hity – Kolorowy wiatr z filmu Pocahontas, Lustro z Mulan, Dumka na dwa sercaOgniem i mieczem czy To nie tak jak myślisz oraz Oj… kotku z obu części filmu To nie tak jak myślisz, kotku (Pokaż kotku, co masz w środku). Ostatnio także premierę miała piosenka Dom dobrych drzew, która została wykorzystana jako flagowy utwór do serialu Leśniczówka.

Patrząc na sukcesy wszystkich filmów, w których mogliśmy posłuchać singli Edyty, sukces nowego dzieła jest raczej pewny.

Edyta Górniak wystrojona jak księżna Kate pojawiła się na zawodach konnych w Kalifornii! Jej filuterny kapelusik to szał całej imprezy! [WIDEO]

Edyta Górniak zaśpiewa dla RODZINY KRÓLEWSKIEJ! Książęca para będzie zachwycona! “To dla niej wielkie wyzwanie”

Edyta Górniak pochwaliła się swoją święconką! Nawet w kościele w Los Angeles wyglądała jak gwiazda


Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak przed finałem The Voice Kids wystąpiła w trzech stylizacjach

Edyta Górniak przed finałem The Voice Kids wystąpiła w trzech stylizacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×