Tylko Edyta Górniak potrafi zrobić takie cuda z truskawką! Ten widok rozpalił internet do czerwoności!

Edyta Górniak truskawka

Edyta Górniak truskawka

Edyta Górniak zmysłowo je truskawkę

Edyta Górniak pokazała na swoim profilu niesamowicie zmysłową fotkę. Gwiazda zaprezentowała bowiem krótki kurs jedzenia truskawki. Zobacz w jaki sposób robi to piosenkarka!

Edyta Górniak nieustannie zaskakuje swoich fanów. Gwiazda regularnie koncertuje prezentując swoje stare hity w nowych wersjach, pojawia się w programach śniadaniowych, ostatnio wystąpiła nawet w popularnym show TVNAgent Gwiazdy. Na tę edycję wielbiciele Edyty czekają z wielkim utęsknieniem. Bulwarowa prasa nie spuszcza oka z gwiazdy, zatem na łamach tabloidów jak również portali plotkarskich, cyklicznie pojawiają się sensacje dotyczące burzliwego życia polskiej gwiazdy.

Sama Edyta uwielbia brylować w mediach, zatem często wypuszcza ciekawe fotki, które natychmiast stają się obiektem wielu komentarzy. Sporo publikacji dotyczy jej nastoletniego syna – Allana, który szkoli się obecnie w liceum wojskowym pod Warszawą. Zatem Edyta, która przeprowadziła się już na stałe z Los Angeles do Warszawy, ma syna pod kontrolą, więc jest szczęśliwa. Z tej radości piosenkarka więcej czasu poświęca sobie, fundując sobie wyszukane przyjemności dla ciała i ducha.

Na profilu Górniak pojawił się prawdziwy rarytas dla fanów gwiazdy. Edyta w zmysłowy sposób zajada się truskawkami. Ta gorąca fota rozpaliła zmysły wszystkim obserwatorom profilu Edyty.

Sami zobaczcie jak pięknie można jeść truskawki

Naturalna Edyta Górniak bez makijażu wprost z podróży! Porwała Allana Krupę na wypasione ferie!

Edyta Górniak zmienia swoje życie. Pomaga jej w tym Allan Krupa

 

Edyta Górniak oddała niezwykły hołd tragicznie zmarłemu Pawłowi Adamowiczowi. Wszyscy fani gwiazdy płaczą ze wzruszenia! [WIDEO]

 


Edyta Górniak zmysłowo je truskawkę

Edyta Górniak zmysłowo je truskawkę

Edyta Górniak zmysłowo je truskawkę

Edyta Górniak zmysłowo je truskawkę

Edyta Górniak na feriach z Allanem Krupą

Edyta Górniak na feriach z Allanem Krupą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×