Szukaj

Wielki dramat w Pałacu Kensington! Dzieci księżnej Kate i księcia Williama były w potwornym niebezpieczeństwie! Rodzina królewska przeżyła chwile grozy!

W ostatnim czasie na terenie Pałacu Kensington odbył się istny dramat. Do dziecięcego pokoju pociech księżnej Kat wtargnął niebezpieczny intruz. To mogło się bardzo źle skończyć.

Te informacje zmroziły krew w żyłach całej brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wszystkich fanów monarchii. Okazało się, że w ostatnim czasie na terenie Pałacu Kensington mogło dojść do wielkiej tragedii. Nieoczekiwanie dzieci księżnej Kate oraz księcia Williama znalazły się w niewyobrażalnym niebezpieczeństwie. Cały dramat podał do wiadomości brytyjski dziennik The Sun.

Według doniesień dziennika na teren pałacu wtargnął obcy mężczyzna, którego nietypowe zachowanie wzbudzało wielkie obawy. Intruz po wejściu do salonu przemieścił się do pokoiku dziecięcego, w którym przebywały dzieci książęcej pary. Księżniczka Charlotte oraz książę George na widok obcego mężczyzny zaniemówili ze strachu. Obecność Darrena Benjamina w pałacu wprawiła wszystkich jego mieszkańców w osłupienie, tym bardziej, że mężczyzna nie wiadomo jak i kiedy znalazł się w okolicach posiadłości. Podobno Darren dostał się na teren chronionej posesji pod pretekstem dostawy mebli do pałacu. Do tej pory nie ustalono jednak w jaki sposób intruz dostał się do środka rezydencji.

Sprawa byłą niezwykle poważna, bowiem jak się okazało mężczyzna przebywał wcześniej 7 lat w więzieniu, a obecnie zbliżył się do George’a, Charlottę oraz Louisa. Osoby odpowiedzialne za taki incydent natychmiast zostały pociągnięte do odpowiedzialności, a w pałacu uruchomiono intensywne prace nad ulepszeniem systemu bezpieczeństwa.

Gdy tylko poinformowano nas o tej sytuacji, uruchomiliśmy pilny przegląd zabezpieczeń, aby sprawdzić, czy obecny system i procedury są odpowiednie – czytamy w The Sun

Mrożący krew w żyłach był fakt, że mężczyzna powiedział swoim znajomym, że bardzo blisko podszedł do naszego przyszłego króla i reszty książąt. Miał dzieci na wyciągnięcie ręki. Przyjaciele kryminalisty byli w szoku, że udało mu się wejść do pałacu, biorąc pod uwagę jego przeszłość –  dodaje dziennik.

Jak się okazało Darren Benjamin został wcześniej oskarżony i trafił do więzienia na 7 lat za torturowanie swojej ofiary, którą oblał wrzątkiem! 

Co za koszmar!

 

Księżna Kate regularnie wstrzykuje sobie w twarz botoks?! Jest oficjalne oświadczenie kliniki!

Księżna Kate upolowała w sieciówce cudo za 8 funtów! Wiemy, gdzie je kupić!

Księżna Kate i książę William ostro zaszaleli z prezentem urodzinowym dla księcia George’a! Tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na taki gest!


Księżna Kate w stylu boho

Księżna Kate w stylu boho

Księżna Kate - warsztaty fotograficzne z dziećmi

Księżna Kate - warsztaty fotograficzne z dziećmi

Księżna Kate poznawała tajniki fotografii

Księżna Kate poznawała tajniki fotografii

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×