Dorota Szelągowska zrobiła sobie ogromną „dziarę” na plecach. Zdradziła, co chce ukryć

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie prosto z salonu tatuażu. Prezenterka postanowiła zrobić sobie sporą "dziarę" na plecach. Zdradziła, jaka historia się za tym kryje. 

Dorota Szelągowska zyskała wielką popularność dzięki prowadzonym przez siebie programom wnętrzarskim. Gwiazda udowodniła już wielokrotnie, że jak nikt potrafi odmieniać cztery ściany. Nie potrzebuje do tego nawet wielkich nakładów finansowych, ponieważ jest mistrzynią w nadawaniu teoretycznie bezużytecznym przedmiotom drugiego życia. Z jej pomysłów skorzystało już wielu widzów, a bohaterowie jej kolejnych programów zdecydowanie są jej wdzięczni za wprowadzone zmiany. Aktualnie gwiazdę możemy oglądać na planie programu Totalne Remonty Szelągowskiej.

Prezenterka zawodową karierę dzieli pomiędzy opiekę nad dziećmi i pracę w telewizji. Ostatnio borykała się też z prywatnymi problemami. Definitywnie  postanowiła zakończyć małżeństwo z trzecim mężem i ojcem jej 3-letniej córeczki Wandy. W programie Kuby Wojewódzkiego przyznała, że po rozstaniu odetchnęła z ulgą.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód, niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać – podsumowała.

Dorota Szelągowska zrobiła sobie tatuaż

Dorota ku uciesze swoich licznych fanów bardzo prężenie prowadzi też swój kanał w social mediach. Publikuje tam wiele kadrów z planu zdjęciowego, ale też zdradza kulisy swojej prywatności. Często wrzuca też kadry ze swoimi dziećmi, ale nie zdecydowała się jeszcze pokazać internautom twarzy małej Wandy. Jej syna Antka znają oni za to doskonale.

Dorota w ostatnim czasie mocno otworzyła się w sieci. Chociaż do tej pory nie pokusiła się tam o komentarz dotyczący jej trzeciego rozwodu, to tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Okazuje się, że w prezencie dla byłego już męża postanowiła zrobić sobie tatuaż. Teraz zdecydowała o tym, że musi on zniknąć z jej ciała i postanowiła zakryć go inną „dziarą”. Zdjęciem wprost z salonu tatuażu pochwaliła się w sieci.

Z czeluści mojego nihilizmu – tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę. #niebędęrobićtatuażywprezencie

Wiadomo, że nie jest to jedyny tatuaż na ciele prezenterki, ale po rozwodzie ten malunek na ciele nie wywołuje u niej miłych wspomnień, dlatego postanowiła raz na zawsze się z nim rozprawić. Oczywiście o wszystkim poinformowała z odpowiednią dawką dobrego humoru i ogromnym dystansem, czym rozbawiła fanów.

  • Uwielbiam Cię za dystans.
  • A już bałam się #niebędęrobićremontów.
  • E tam na plecach nie liczy sie! I tak nie widzisz.
  • Podoba mi się Twoja stanowczość

I jak tu się dziwić, ze Dorota jest ulubienicą widzów?


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska obecnie. Zdjęcie z Instagrama

Dorota Szelągowska obecnie. Zdjęcie z Instagrama

Dorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją

Dorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×