Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

Dorota Szelągowska o rozwodzie

Dorota Szelągowska o rozwodzie

Dorota Szelągowska była jednym z gości Kuby Wojewódzkiego. Podczas wywiadu pierwszy raz opowiedziała o trzecim małżeństwie i rozwodzie. Pochwaliła się też nowym partnerem.

Dorota Szelągowska jest jedną z czołowych gwiazd TVN, choć karierę w mediach zaczynała na antenie Telewizji Polskiej. Przed laty prowadziła m.in. Polskie lato oraz Pytanie na śniadanie. To właśnie dzięki nim zyskała popularność i szerokie grono fanów, którzy od lat chętnie przyglądają się jej zawodowym poczynaniom oraz zmianom zachodzącym w jej życiu prywatnym. W 2014 roku otrzymała swoje show Dorota Was urządzi w TVN Style.

Ostatnio coraz chętniej opowiada o swojej pracy. W rozmowie z tygodnikiem Wysokie Obsacy Praca zdradziła, że zdarza jej się pracować do 20 godzin dziennie, jednak stara się nie narzekać z prostego powodu:

Nie wszyscy mają tyle szczęścia. A ja mówię, że to lubię i że dużo zarabiam.

Sprawdziliśmy, czy podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim zdradziła jakieś szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego o rozwodzie i byłym mężu

Dorota ostatnio zgodziła się na udział w programie Kuby Wojewódzkiego, który słynie z kontrowersji. Dziennikarz bardzo często konstruuje pytania w taki sposób, aby wyciągnąć od swoich gości jak najwięcej smaczków z ich domowego zacisza.

Szelągowska dotychczas nie komentowała swoich poprzednich małżeństw. Wiadomo jednak, że ma za sobą trzeci rozwód, co w rozmowie z tabloidem potwierdziła jej mama – Katarzyna Grochola. To na tym temacie skupił się prowadzący. Zapytał się o emocje, jakie towarzyszyły prezenterce podczas ostatniego rozstania.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód, niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać.

Po trzech mężach nie masz wątpliwości co do męskiej fantazji – odparł Kuba.

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu. […] Wybieramy sobie partnerów. Kiedyś taki filozof polski, Jakub Wojewódzki powiedział, że każdy związek ma termin ważności. Ja nie wiem czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama.

Chwilę po tym prowadzący zadał jej pytanie, które chcieli usłyszeć wszyscy jej fani:

Masz teraz kogoś?

Szelągowska długo nie zwlekała z odpowiedzią:

Mam.

Dorota i Kuba po chwili zeszli na tematy polityczne. Dekoratorka wnętrz zdradziła, że z niesmakiem przyjęła postawę Pawła Kukiza, który poparł ustawę lex TVN, mającą na celu osłabienie największej niezależnej stacji informacyjnej TVN24.

Szelągowska wytknęła Wojewódzkiemu, że kilka lat temu publicznie aprobował kandydaturę byłego muzyka na prezydenta, po czym gorzko podsumowała wszystkie swoje dawne relacje z mężczyznami. Ostatniego męża porównała do Kukiza, dając do zrozumienia, że bardzo ją rozczarował.

Ale również z pełnym przekonaniem siedziałeś tutaj z Pawłem i powiedziałeś, że on ma twój głos. Nie krytykuję cię za to, bo w tamtym momencie tak myślałeś. I tak wyglądały moje małżeństwa.

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie małżeństwo Szelągowskiej nie miało szans, by przetrwać.


Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tylko wolne związki mają sens na tym świecie!!!!!! i trwałość!

 • Gość Aga pisze:

  A że klnie, a że pali, a że rozwódka, a że sobą nie jest i gra kogoś innego. Mam wrażenie, jak byście o tv TRWAM mówili. Dupa was boli o wszystko. Fajna babka, ma „jaja” bo w show biznesie trzeba mieć, ma silną osobowość bo w show biznesie trzeba mieć i tyle. Po mopsach nie chodzi tylko ciężko na wszystko zap…. A mężów niech ma ile chce, wolny kraj (jeszcze).

 • Przeciwniczka Szelągowskiej i Grocholi pisze:

  Zniknie z telewizji jak obskoczy wszystkich chłopców. A Fe

 • Gość pisze:

  Dorota, tak trzymaj. Związek z Adasiem trwał wiele lat i był fajny do momentu ślubu. Nie bierz ślubu. Po co ci to. Wiem. Córeczka była w drodze. Dorotka masz prawo wywalić każdego rzepa, który chce cię ustawiać, chce rządzić twoim życiem, twoją kasą, krytykować twoją pracę, pieprzyc, że powinnaś spędzać czas w domu i podawać mu obiad. Każdego kto nie umie zaakceptować twojej niezależności, siły, inteligencji, kto chce korzystać z twoich sukcesów. Kto ci nie dorasta do pięt. Jesteś warta każdej złotówki jaką zarobiłaś i masz prawo być taka jaka chcesz. Masz prawo stawiać warunki!! Widziałaś na własne oczy wszystkie błędy swojej mamy i ty już ich nie popełniaj. Życzę Ci jeszcze więcej siły, jeszcze więcej niezależności, a jeśli facet nie potrafi sobie z tym poradzić, niech spada.

 • Gość pisze:

  Widać ma wyrąbane na opinie widowni

 • Gość pisze:

  Ile jeszcze ?uji zedrzesz

 • Iwona pisze:

  Wykryto podobny komentarz: wygląd na to.ze już to powiedziano.nastepny idiotyzm publikujących.

 • Iwona pisze:

  Nie rozumiem takiego upubliczniania wszystkiego i wszędzie.moja babcia mawiała.swoje brudy perz w swoim domu.dla mnie to idiotyzm tak się zachowywać jak ta pani i jej podobnym.

  • Gość pisze:

   Witam pani Iwono więc proponuje niech pani żyje z przekonaniem i zasadami swojej babci i da żyć innym tak jak pani chce Pani Dorota powiedziała to co chciała a pani zaraz kupa domysłów . pozdrawiam Dorotę Szelągowska jej prpogramy lubie ogladać a ta reszta niech pogada z babcia . bo tu nie było prania zadnych brudów Paaaaaaaani Iwonko

 • Bacia pisze:

  Który facet tak naprawdę zniesie mądrzejszą, pracowitsza i do tego ładną kobietę, zmieniaj,żyj pełną piersią, niech wszystkie baby Ci zazdroszczą 70-cio letnia babcia

 • Gość pisze:

  Widziały gały co brały

 • Gość pisze:

  Po co te popisy u Wojewódzkiego?czemu to miało służyć?

 • Gośćkrysta pisze:

  Tak
  Trzymaj

  Tak
  Trzymać
  Wyrzucać
  Tych
  Darmozjadow

 • Gość Rafał. pisze:

  Jestem nawet jako mężczyzna, zażenowany używaniem przez nią wulgaryzmów. Jest bardzo ładną kobietą, więc po co się poniża i ośmiesza, tymi wulgaryzmami. Niech się pani zastanowi, pani Doroto czy warto. Ktoś za to pani płaci. Pisanie z małej litery wyraz pani, jest zamierzone. Bo na Panią trzeba sobie zasłużyć.

  • Emkaol pisze:

   To każdego prywatna sprawa czy używa w życiu wulgaryzmów, czy pali ,czy pije , nie jest pan jakaś wyrocznią która ma prawo o tym decydować. Może ma założyć sobie skrzydełka i aureolke i udawać święta aby się przypodobać jaśnie panu ? Ma być sobą.

 • Gość pisze:

  Mowi ze chce byc sama potem ze ma kogos sama nie wie Co mowi i czego chce, kobitka nie do zycia z menem tyle w temacie

 • Gość pisze:

  Tępa dzida i tyle