Katarzyna Grochola komentuje trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej. Odpowiedziała na pytanie, co poszło nie tak

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola w nowym wywiadzie skomentowała trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej. Czy w życiu jej córki pojawił się kolejny mężczyzna?

Dorota Szelągowska niedawno rozwiodła się z trzecim mężem, Michałem Wawro. Zanim byli już małżonkowie spotkali się na sali rozwodowej, kolorowa prasa rozpisywała się na temat ich rozstania. Gdy fala spekulacji przybierała na sile, dekoratorka wnętrz postanowiła potwierdzić krążące plotki. Wydała krótki komentarz:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Podobno Dorota i Michał, zanim spotkali się w sądzie, doszli do porozumienia. Mówi się, że właśnie dlatego ich małżeństwo zostało zakończone podczas pierwszej rozprawy.

Plotkuje się, że serce Szelągowskiej znów jest zajęte. Jej relacja z nowym partnerem podobno jest na tyle poważna, że już razem mieszkają:

Gwiazda ma już nowego partnera. Wiadomo tylko, że to ceniony producent telewizyjny. Na dobre podbił jej serce. Ponoć nawet wprowadził się już do jej mieszkania — czytamy w Rewii.

Katarzyna Grochola komentuje trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej

Chociaż Dorota Szelągowska nie wypowiada się na temat trzeciego rozwodu, niedawno temat skomentowała jej mama, Katarzyna Grochola. Pisarka w rozmowie z Na żywo podzieliła się swoimi przemyśleniami. Jej zdaniem z podobnym problemem mierzy się wiele kobiet w Polsce:

Równie dobrze mógłby pan o to zapytać mnie i tysiące innych kobiet. Co się stało, że dopiero po sześćdziesiątce spotkała mężczyznę, który jest dobry? Nie wiem. I podziwiam związki ludzi, którzy ze sobą spędzają całe życie. Mnie się inaczej ułożyło.

Katarzyna Grochola dodała, że od pewnego czasu nie doradza córce w sprawach sercowych:

Strach czy niepokój o drugą osobę nie są przejawem miłości. Od rozstania Doroty z Adamem Sztabą postanowiłam nie doradzać i nie wtrącać się. Wcześniej byłam kwokowata, ale moja córka to mądra kobieta. A jej błędy, decyzje i wybory są… jej. Zobaczyła we mnie przyjaciela, a nie matkę i to jest dla mnie najważniejsze.

Grochola nie chciała zdradzić, czy w życiu Doroty pojawił się nowy mężczyzna:

Obiecałyśmy kiedyś sobie z Dorotką, że nie będziemy informować o tym, co się dzieje w życiu każdej z nas — ona milczy o moim, ja o jej. Jeśli spotkała miłość to mogę się tylko cieszyć. A jak kapiszon, to się zasmucę.

Przez pandemię koronawirusa rzadziej widuje się z wnuczką. Zdradziła jedynie, że Wanda towarzyszy mamie podczas nagrań do programu i podkreśla, że będzie jej asystentką.


Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską

Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki "Przeznaczeni" Katarzyny Grocholi

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Komentarze

 • GOŚĆ pisze:

  Pani Dorota jest świetną projektantką, uwielbiam jej programy .A życie osobiste to wyłącznie jej prywatna sprawa.! Nie każdemu życie uklada się tak jakby sobie tego życzył! Pani Doroto życzę Pani powodzenia!

 • PAULA pisze:

  Pani Dorota jest świetną projektantką, uwielbiam jej programy .A życie osobiste to wyłącznie jej prywatna sprawa.! Nie każdemu życie uklada się tak jakby sobie tego życzył! Pani Doroto życzę Pani powodzenia!

 • YETI pisze:

  Pani Dorota jest świetną projektantką, uwielbiam jej programy .A życie osobiste to wyłącznie jej prywatna sprawa.! Nie każdemu życie uklada się tak jakby sobie tego życzył! Pani Doroto życzę Pani powodzenia!

 • Suwerenny pisze:

  Najważniejsze że teraz pani Szelągowska związała się z cenionym producentem telewizyjnym.To dobrze rokuje. Będzie kontrolował związek po producencki.To dobre dla niego. A dla kobiety w tym wieku zapewniona stabilizacja życiową.Aż do kolejnego projektu z innymi partnerami.

 • Azasady pisze:

  A co na to Kościół?

 • Gość teresa pisze:

  Denerwują mnie głupie komentarze. Ludzie żyjcie swoim życiem i pozwólmy żyć innym jak chcą. To są ich prywatne wybory do których mają prawo, jak każdy z nas. Życie jest trudne, a wyjście za mąż to tak jak trafić w totka
  Loteria. A mężczyźni no cóż to dziwne osobniki, ciągle mało chłopcy w krótkich spodenkach.

 • Ewa pisze:

  Zapieprzał na nią i chlopaka, w różnych muzycznych turniejach, ona realizowała swoje pasje dekoratorki, miala pretensje, że późno wraca bo zasuwał, kupil jej dom na Mazurach.nerwiwo było tam było ciągle miała pretensje.Dziwie się ze trzeba było ślubu, aby zrozumial błąd i dziecko w późnym wieku ojcostwo.Nie lubię jej wszędzie pełno jej

 • Edzia pisze:

  To że ludzie do siebie nie pasują nie znaczy że są nie stabilni.Lepiej chyba się rozejść niż męczyć .Czasami tak bywa że trzeba przejść długa drogę zanim znajdzie się odpowiednia osobę.Jest piękna mądra i niezalezną kobietą.

 • Gośćula pisze:

  I bardzo słusznie nie powinno sie na słę zmuszac do kogoś z kim juz nie po drodze

 • Gość pisze:

  To jej życie i jej sprawa,przysłowie mówi jak sobie pościel tak się wyspie jest wspaniałą kobieta.

 • Gość pisze:

  Jej życie jej sprawa A program robi świetny
  Pozdrawiam Pani Doroto i życzę dobrego wyboru

 • Aina pisze:

  Zajmijcie się swoim życiem i nie zaglądajcie do czyjegoś łóżka.To jest dorosła osoba,niezależna,nie wyciąga ręki o pomoc i żyje sobie jak chce.

 • Gość Wanda pisze:

  Każdy ma prawo żyć po swojemu,to jego osobista sprawa ,i nikomu nic do tego,każdy swój los niesie sam

 • Gość pisze:

  Jaka mama, taka córka. Mamunia też nie mogła się zdecydować, czy lepszy pierwszy mąż czy kolejni chuligani.

 • Gość pisze:

  Obie zalosne

 • Gość pisze:

  🤮🤮🤮dziwny jest ten świat Pani Szelągowskiej 🤣🤣🤣👎🏿

 • Roksana pisze:

  Napiszę krótko. „Co komu do domu, jak chałupa nie jego”. Znacie to przysłowie? Stare, ale mądre i zawsze na czasie. Pozdrawiam serdecznie.

 • Gość pisze:

  Beznadziejne głupie wypowiedzi, żadna z was nie ma prawa oceniać bo nie żyje z Nią na codzień i nie wie jak było naprawdę

 • Gośćula pisze:

  Obie beznadziejne

 • Gość pisze:

  A skąd takie szczegółowe informacje? Co kogo obchodzi prywatne życie tej pani. W swoich ogródkach zrobić porządek

 • Gość pisze:

  Najbardziej fajnym facetem był Adam Sztaba. Wydawał się bardzo odpowiedzislny i widać było , że bardzo ją i jej syna kocha. Zresztą o ile dobrze pamiętam, to długo i odpowiedzialnie wychowywał tego chłopca. No trudno, każdy powinien wiedzieć co robić.

 • GośćTak pisze:

  Stabilność A ty byłaś i widziałaś co się dzieje w ich życiu naprawdę zajmijmy się swoim bo takie odpowiedzi i wypowiedzi są żałosne dwoje ludzi się rozstaje ich sprawa tylko i wyłącznie ich

 • Gośćto ja pisze:

  „Na dobre podbił jej serce” hahaha .który to już facet w przeciągu kilku lat?

 • Gość pisze:

  Niech sobie da spokój ze ślubami.

 • Gość Wanda pisze:

  Ładna Kobieta, ale mało stabilna!?
  Spokój i stabilność gwarantował Jej Adam
  Sztaba, ale mimo Jego starań, nic z tego związku nie wyszło. Powiem, że chyba dobrze, bo były Małżonek Adam wreszcie ma spokojne życie, bezstresowe, a przecież o to w życiu chodzi. Pani Dorota? No cóż, może wreszcie…….

 • Ja pisze:

  Czego Ty nie zrozumiałaś za pierwszym razem ?????!!!!!!!???????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×