Katarzyna Grochola komentuje trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej. Odpowiedziała na pytanie, co poszło nie tak

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola w nowym wywiadzie skomentowała trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej. Czy w życiu jej córki pojawił się kolejny mężczyzna?

Dorota Szelągowska niedawno rozwiodła się z trzecim mężem, Michałem Wawro. Zanim byli już małżonkowie spotkali się na sali rozwodowej, kolorowa prasa rozpisywała się na temat ich rozstania. Gdy fala spekulacji przybierała na sile, dekoratorka wnętrz postanowiła potwierdzić krążące plotki. Wydała krótki komentarz:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Podobno Dorota i Michał, zanim spotkali się w sądzie, doszli do porozumienia. Mówi się, że właśnie dlatego ich małżeństwo zostało zakończone podczas pierwszej rozprawy.

Plotkuje się, że serce Szelągowskiej znów jest zajęte. Jej relacja z nowym partnerem podobno jest na tyle poważna, że już razem mieszkają:

Gwiazda ma już nowego partnera. Wiadomo tylko, że to ceniony producent telewizyjny. Na dobre podbił jej serce. Ponoć nawet wprowadził się już do jej mieszkania — czytamy w Rewii.

Katarzyna Grochola komentuje trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej

Chociaż Dorota Szelągowska nie wypowiada się na temat trzeciego rozwodu, niedawno temat skomentowała jej mama, Katarzyna Grochola. Pisarka w rozmowie z Na żywo podzieliła się swoimi przemyśleniami. Jej zdaniem z podobnym problemem mierzy się wiele kobiet w Polsce:

Równie dobrze mógłby pan o to zapytać mnie i tysiące innych kobiet. Co się stało, że dopiero po sześćdziesiątce spotkała mężczyznę, który jest dobry? Nie wiem. I podziwiam związki ludzi, którzy ze sobą spędzają całe życie. Mnie się inaczej ułożyło.

Katarzyna Grochola dodała, że od pewnego czasu nie doradza córce w sprawach sercowych:

Strach czy niepokój o drugą osobę nie są przejawem miłości. Od rozstania Doroty z Adamem Sztabą postanowiłam nie doradzać i nie wtrącać się. Wcześniej byłam kwokowata, ale moja córka to mądra kobieta. A jej błędy, decyzje i wybory są… jej. Zobaczyła we mnie przyjaciela, a nie matkę i to jest dla mnie najważniejsze.

Grochola nie chciała zdradzić, czy w życiu Doroty pojawił się nowy mężczyzna:

Obiecałyśmy kiedyś sobie z Dorotką, że nie będziemy informować o tym, co się dzieje w życiu każdej z nas — ona milczy o moim, ja o jej. Jeśli spotkała miłość to mogę się tylko cieszyć. A jak kapiszon, to się zasmucę.

Przez pandemię koronawirusa rzadziej widuje się z wnuczką. Zdradziła jedynie, że Wanda towarzyszy mamie podczas nagrań do programu i podkreśla, że będzie jej asystentką.


Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską

Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki "Przeznaczeni" Katarzyny Grocholi

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Komentarze

 • Gośćula pisze:

  Obie beznadziejne

 • Gość pisze:

  A skąd takie szczegółowe informacje? Co kogo obchodzi prywatne życie tej pani. W swoich ogródkach zrobić porządek

 • Gość pisze:

  Najbardziej fajnym facetem był Adam Sztaba. Wydawał się bardzo odpowiedzislny i widać było , że bardzo ją i jej syna kocha. Zresztą o ile dobrze pamiętam, to długo i odpowiedzialnie wychowywał tego chłopca. No trudno, każdy powinien wiedzieć co robić.

 • GośćTak pisze:

  Stabilność A ty byłaś i widziałaś co się dzieje w ich życiu naprawdę zajmijmy się swoim bo takie odpowiedzi i wypowiedzi są żałosne dwoje ludzi się rozstaje ich sprawa tylko i wyłącznie ich

 • Gośćto ja pisze:

  „Na dobre podbił jej serce” hahaha .który to już facet w przeciągu kilku lat?

 • Gość pisze:

  Niech sobie da spokój ze ślubami.

 • Gość Wanda pisze:

  Ładna Kobieta, ale mało stabilna!?
  Spokój i stabilność gwarantował Jej Adam
  Sztaba, ale mimo Jego starań, nic z tego związku nie wyszło. Powiem, że chyba dobrze, bo były Małżonek Adam wreszcie ma spokojne życie, bezstresowe, a przecież o to w życiu chodzi. Pani Dorota? No cóż, może wreszcie…….

 • Ja pisze:

  Czego Ty nie zrozumiałaś za pierwszym razem ?????!!!!!!!???????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×