Dorota Szelągowska rozwiodła się z trzecim mężem. Chwilę później zdobyła się na szczerość. „Dziś je celebruję”

Dorota Szelągowska rozwiodła się z trzecim mężem

Dorota Szelągowska rozwiodła się z trzecim mężem

Dorota Szelągowska blisko dwa lata temu rozstała się z mężem, jednak nie poruszała tego tematu w mediach. Okazuje się, że jest już po rozwodzie. Kiedy zapadł wyrok?

Dorota Szelągowska była zamężna trzykrotnie. Ostatniego partnera, Michała Wawro, poznała w pracy. Para przez lata żyła z dala od blasku fleszy, dlatego też nie sposób znaleźć w mediach ich wspólnych zdjęć. Choć niewiele wiadomo na jego temat, ustalono, że jest on producentem programów w TVN Style. Małżonkowie doczekali się wspólnej córki, Wandy, która urodziła się w 2018 roku.

Szelągowska przez długi czas była przekonana co do tego, że poznała mężczyznę swojego życia. W jednym z wywiadów zapewniała, że w jej opinii są naprawdę dobrze dobranym małżeństwem.

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe – mówiła jakiś czas temu o swoim związku w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Choć wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, ich związek nie przetrwał próby czasu. Sama zainteresowana tylko raz wypowiedziała się na ten temat.

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Okazuje się, że para jest już po rozwodzie. Jak przebiegła sprawa?

Dorota Szelągowska rozwiodła się z trzecim mężem

Osoby z otoczenia gwiazdy chętnie opowiadały o tym, co dzieje się w jej życiu. Ostatnio jedna z nich mówiła o tym, że były partner może próbować odebrać Szelągowskiej córkę.

Dorota Szelągowska nie ma jeszcze rozwodu z Michałem. Biją się o dziecko w sądzie. Było już kilka spraw sądowych. Dorota nie chce mówić, bo boi się, że on zabierze jej Wandę. Za dużo ma na sumieniu. Doniesienia, że z kimś się spotyka, mogą wkurzyć Michała. Dlatego ukrywa swój nowy związek. Nie chce, żeby jej mąż się o nim dowiedział – zdradził informator Pudelka.

Jak donosi Super Express, dzisiaj odbyła się sprawa rozwodowa Doroty i Michała. Para powołała kilku świadków, którzy potwierdzili przed sądem, że ich małżeństwo dobiegło końca. Na liście znaleźli się m.in. Marika Jóźwiak, którą widzowie mogą kojarzyć z programu Domowe rewolucje oraz syn projektantki, Antoni.

Super Express podaje, że byli małżonkowie jeszcze przed spotkaniem w sądzie doszli do porozumienia, dzięki czemu ich małżeństwo zostało rozwiązane już podczas pierwszej rozprawy. Dziennik ustalił również, że pozew rozwodowy złożyła Dorota Szelągowska.

Zaraz po tym, jak sprawa dobiegła końca, gwiazda wyjechała do swojego domku na Warmii. Z najnowszego wpisu, jaki zamieściła na Instagramie, wynika, że jest teraz bardzo szczęśliwa i ma powody do świętowania.

Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, – są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję.

Na tę chwilę nie wiadomo dlaczego jej trzecie małżeństwo dobiegło końca.


Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Komentarze

 • Ulka pisze:

  Pilnujcie siebie! To jast Jej życie, a wam wara od tego! Umoralniać, to siebie i swoich bliskich / jeżeli na to pozwolą /. Z tego co ogólnie wiadomo, Jej dzieciom nie brak niczego, a w szczególności, miłości i opieki!!!

 • GośćRozalia pisze:

  No i taka słodka i miła ta Dorota ,ale jakoś nie może sama się urządzić e życiu prywatnym.Tylko te rozwody Raz to mogę zrozumieć no coś nie wyszło ,ale trzy to już przesada Chyba coś z nią nie teges

 • GośćA.K pisze:

  Matka alkoholiczka, spotykała się z różnymi panami na oczach Doroty, nic innego jak ,,kopiuj, wklej,,. Jaka matka taka córka,,,!!!!

 • Lila pisze:

  Kobieto czas dorosnąć…….małżeństwo dla zabawy, dziecko dla zachcianki….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×