Zamieszanie wokół trzeciego rozwodu Szelągowskiej z córeczką w tle. Dorota ma powody do obaw

Dorota Szelągowska walczy o córkę

Dorota Szelągowska walczy o córkę

Dorota Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem. Okazuje się, że sprawa nie jest prosta, a małżonkowie walczą o prawo opieki nad córką.

Dorota Szelągowska rozwodzi się ze swoim trzecim mężem. Para poznała się w pracy, a przez cały okres trwania związku gwiazda ukrywała tożsamość swojego partnera i ich wspólnego dziecka.

O ostatnim małżonku projektantki wiadomo niewiele. Ma na imię Michał, pochodzi z Zakopanego i jest producentem programów w TVN Style. Ich córeczka nazwa się Wanda i przyszła na świat w 2018 roku.

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe – mówiła jakiś czas temu o swoim związku w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Przypomnijmy, że Szelągowska pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu w wieku 20 lat. Z tego związku ma pierwszego syna, Antoniego, który obecnie ma już 19 lat. Kilka lat po rozwodzie wyszła za mąż po raz drugi. Związała się z Adamem Sztabą, z którym była 13 lat i długo zwlekali z decyzją o legalizacji. Ten związek również zakończył się rozwodem, trzy lata po ceremonii.

Nie wiadomo, co wpłynęło na decyzję zakończeniu kolejnej relacji, ale okazuje się, że atmosfera rozstania nie jest przyjemna.

Dorota Szelągowska i Michał Wawro walczą o prawo do opieki nad córką

Pisaliśmy, że serce Szelągowskiej jest ponownie zajęte. Tymczasem ciągle jeszcze nie doszło do rozwodu. Okazuje się, że dziennikarka obawia się, że mąż może chcieć jej zabrać córkę.

Dorota Szelągowska nie ma jeszcze rozwodu z Michałem. Biją się o dziecko w sądzie. Było już kilka spraw sądowych. Dorota nie chce mówić, bo boi się, że on zabierze jej Wandę. Za dużo ma na sumieniu. Doniesienia, że z kimś się spotyka, mogą wkurzyć Michała. Dlatego ukrywa swój nowy związek. Nie chce, żeby jej mąż się o nim dowiedział – twierdzi informator Pudelka.

Źródło portalu dodaje, że drugi mąż Szelągowskiej, Adam Sztaba starał się o kościelne unieważnienie ich małżeństwa. Udało mu się dopiąć swego.

Po kilku latach spraw w sądzie kościelnym w końcu dostał stwierdzenie nieważności. Podobno z winy Doroty – mówi źródło Pudelka.

Informator zaskoczył jeszcze innym doniesieniem – Szelągowska ma podobno w planach współpracę z byłą żoną swojego trzeciego męża i przy okazji matką jego dzieci.

Dorota zatrudni albo już zatrudniła byłą żonę Michała – dodaje informator portalu.

Jak widać, wokół trzeciego rozwodu dziennikarki zrobiło się niezłe zamieszanie. Pozostaje mieć nadzieję, że Dorota Szelągowska dogada się z Michałem i wszystko załatwią polubownie i jak najlepiej dla Wandy.


Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska skrytykowana za brak maseczki

Dorota Szelągowska skrytykowana za brak maseczki

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×