Szukaj

Serce Doroty Szelągowskiej jest znowu zajęte. Zdradziło ją jedno zdjęcie. I to NIE na jej profilu…

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska niedawno potwierdziła rozstanie z mężem. Okazuje się jednak, że już znalazła pocieszenie. Dziennikarka jest znowu zakochana, a zdradziło ją jedno zdjęcie.

Dorota Szelągowska trzykrotnie była mężatką. Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem, doczekała się syna Antoniego. Następnie, po kilkunastoletnim związku z kompozytorem Adamem Sztabą, także zdecydowali się na ślub. Po dwóch latach byli już po rozwodzie. Kolejny raz wyszła za mąż za Michała, ojca swojej córki Wandy. Jednak i ta relacja dobiegła końca.

Już od kilku miesięcy pojawiają się informacje o rozpadzie trzeciego małżeństwa Doroty Szelągowskiej. Dotąd dziennikarka milczała na temat doniesień. W rozmowie z miesięcznikiem Pani postanowiła jednak odnieść się do plotek na temat jej relacji z mężem. Podkreśliła, że to będzie pierwszy i ostatni komentarz na ten temat:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Wyznała także, że postanowiła, iż nie zamierza brać kolejnych ślubów i ronić wielkich planów związanych ze sferą uczuć. Podkreśliła jednak, że nie zarzeka się, że na pewno powiedziała ostatnie słowo w tej kwestii:

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić „nigdy” albo „zawsze”.

Zaznaczyła także, że każdy z jej związków wiele ją nauczył i każde uczucie było z jej strony bardzo szczere:

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze.

Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej serce Szelągowskiej jest ponownie zajęte. Do kogo zabiło mocniej?

Dorota Szelągowska jest ponownie zakochana?

Dorota Szelągowska już nie jest sama. Informator Pudelka potwierdza, że od jakiegoś czasu spotyka się z operatorem kamery, który, podobnie jak ona, wychowuje kilkuletnią córkę z poprzedniego związku.

Mężczyzna spędza w jej apartamencie na warszawskim Wilanowie sporo czasu. Niedawno pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym relaksuje się na tarasie dziennikarki.

Czy tym razem Szelągowska znalazła tego jedynego?


Nowy partner Doroty Szelągowskiej

Nowy partner Doroty Szelągowskiej

Taras Doroty Szelągowskiej

Taras Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska wie, co będzie robić na emeryturze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×