Dagmara Kaźmierska była gwiazdą „Pamiętników z wakacji”. Przypominamy jej debiut. Tak wyglądała zanim trafiła do „Królowych życia”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska, zanim została gwiazdą Królowych życia wystąpiła w pamiętnikach z wakacji. Jak sobie radziła przed kamerą. Przypominamy odcinek z jej udziałem. 

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Do show-biznesu wdarła się szturmem i zrobiła karierę na miarę Kardashianek, a wszystko zaczęło się od jej udziału w programie Królowe życia. Okazała się być niezwykle szczerą osobą, a w domu bohaterki show pojawiły się kamery. Przez lata pokazywała, jak wygląda jej codzienność. Przed widzami nie ma zbyt wielu tajemnic. Chętnie opowiedziała im o mrocznej przeszłości i problemach z prawem, a także trudnej rozłące z synem, gdy przebywała w więzieniu. To były jedne z jej najgorszych wspomnień.

Niedawno poinformowano, że w jesiennej ramówce TTV reality show z jej udziałem nie będzie kontynuowane. Złamało to serca wielu widzów, którzy uwielbiali podglądać życie przebojowej i zabawnej właścicielki butiku odzieżowego.

Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z wakacji?

Fani Dagmary nie stracą z nią jednak kontaktu. Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach i niemal codziennie wrzuca nowe publikacje. Jej profil na Instagramie podgląda ponad milion osób, co jest znakomitym wynikiem w rodzimym show-biznesie. Chociaż losy Dagmary widzowie Królowych życia znają od podszewki, to niewiele osób wie, że debiut przed kamerami zaliczyła znacznie wcześniej.

Zanim Dagmara została gwiazdą reality show wystąpiła w jednym z odcinków Pamiętników z wakacji. Serial paradokumentalny emitowany był na antenie Polsatu i cieszył się sporą popularnością. Przedstawiane w nim były krótkie historie Polaków, którzy postanowili spędzić wakacje w Hiszpanii. Na ekranie pojawiła się także Dagmara, która wcieliła się tam w zapracowaną bizneswoman, Krystynę. Na Gran Canarię wyjechała ze swoją córką, a wakacyjne plany zepsuł mężczyzna, którego poznały na urlopie. Przystojniak wpadł w oko zarówno matce jak i córce. Jak wówczas wyglądała Dagmara?

Celebrytka niewiele się zmieniła. Bez trudu można ją rozpoznać na archiwalnych już nagraniach. Kadry z serialu zobaczycie w naszej galerii. Wiedzieliście, że zagrała w Pamiętnikach z wakacji?

Poniżej możecie zobaczyć fragmenty odcinka z udziałem Dagmary.


Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z Wakacji

Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z Wakacji

Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z Wakacji

Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z Wakacji

Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z Wakacji

Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z Wakacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×