Dagmara pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Wow! Jakie ona miała włosy! Długie do pasa i wcale nie blond. Trudno ją rozpoznać na tym zdjęciu!

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska uczciła urodziny Conana. Z tej okazji pochwaliła się zdjęciem sprzed 20 lat, na którym ma ciemne i długie włosy. Jest nie do poznania. Tylko zobaczcie.

Dagmara Kaźmierska bezdyskusyjnie jest jedną z barwniejszych gwiazd Królowych życia, programu, w którym przedstawiono historie bohaterów, którzy osiągnęli sukces i żyją na bogato na swoich warunkach. Udział w telewizyjnym show zapewnił celebrytce niesamowitą popularność. Zyskała mnóstwo fanów, którzy czekają na nowe odcinki lubianego formatu, a także obserwują jej działalność poza kamerami.

Fani Kaźmierskiej śledzą jej profile w social mediach, jak i interesują się wywiadami, których udziela. W jednym z nich Królowa życia ujawniła, że zastanawia się nad przeprowadzką do Egiptu. Zdradziła, że na ten krok zdecyduje się w momencie, gdy skończy się jej przygoda z telewizją:

Będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć – komentowała w Dzień Dobry TVN.

Dagmara Kaźmierska już zabezpiecza swoją finansową przyszłość. Ruszyła z biznesem, który ma jej w tym pomóc. Jest luksusowo (więcej tutaj).

Dagmara Kaźmierska w ciemnych i długich włosach

Kaźmierska nie tylko spełnia się jako bizneswoman, ale także realizuje się w roli mamy. Wychowuje Conana, który co jakiś czas pojawia się z nią przed kamerami. Syn celebrytki mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje medycynę.

Niedawno Conan świętował 20. urodziny, o czym Dagmara poinformowała w sieci. Opublikowała dwa zdjęcia na Instagramie. Jedno to aktualna fotografia solenizanta. Druga jest archiwalna i powstała, gdy był on uroczym maluchem. Uwagę przyciąga wygląd gwiazdy. Chociaż teraz Dagmara nosi blond włosy, które sięgają jej za ramiona, przed laty były one znacznie ciemniejsze i były niemal do pasa.

20 lat minęło …A urodziłam tego NICPONIA jakby wczoraj. 07.07. Dwie siódemki. Nie ma to jak być od urodzenia farciarzem.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach składają życzenia, a także piszą, że Dagmara Kaźmierska w ciemnych włosach jest nie do poznania. Trudno się z tym nie zgodzić. Na archiwalnych zdjęciach, które znajdziecie w galerii, wygląda jak inna osoba.


Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny Conana

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny Conana

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny Conana. Pokazała archiwalne zdjęcie

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny Conana. Pokazała archiwalne zdjęcie

Dagmara Kaźmierska 4 dni po urodzeniu Conana

Dagmara Kaźmierska 4 dni po urodzeniu Conana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×