NewsyKatarzyna Dąbrowska przefarbowała włosy na jasny blond. Ciężko ją rozpoznać po metamorfozie

Katarzyna Dąbrowska przefarbowała włosy na jasny blond. Ciężko ją rozpoznać po metamorfozie

Katarzyna Dąbrowska
Katarzyna Dąbrowska
Elwira Szczepańska
17.10.2021 08:00, aktualizacja: 18.10.2021 15:17

Katarzyna Dąbrowska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej telewizyjnym debiutem był Klan. Na dużym ekranie widzowie mogli ją zobaczyć w filmie Sprawiedliwy Michała Szczerbica. Za rolę Dziuni otrzymała Jantara za Odkrycie aktorskie na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Dąbrowską można było oglądać w takich produkcjach jak: Belfer, Po prostu przyjaźń czy Niewinne. W 2018 nominowano ją do Telekamer.

Największa sympatie widzów przyniosła jej rola Wiktorii w Na dobre i na złe.

Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej - pisała na pożegnanie Kasia.

Kiedy postanowiła rozstać się z produkcją, jej bohaterka wyjechała z Polski. Dąbrowska swój talent pokazała także w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie brawurowo wcielała się w kolejne gwiazdy sceny.

Fani aktorki chętnie obserwują jej profil na Instagramie. To tam pojawiła się w blond włosach. Jak wygląda?

Jak wygląda Katarzyna Dąbrowska w blond włosach?

Na Instagramie Kasi Dąbrowskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Jednak można się zdziwić, bo aktorka zupełnie nie przypomina na nim siebie. W blond włosach jest nie do poznania. Wyjaśniła jednak, że zmiana wizerunku związana jest z nową rolą. Zastanawia się jednak, czy nie zafundować sobie takiej szalonej metamorfozy.

Taki eksperyment przy okazji poszukiwania wizerunku mojej nowej filmowej postaci… Uwielbiam ten etap pracy nad rolą, a szczególnie ten stan, kiedy widzę się w lustrze kompletnie odmieniona. Teraz przynajmniej już wiem, jak wyglądałabym w blondzie! To co radzicie, farbować? - zapytała fanów.

Fai nie są zgodni. Jednym podoba się Kasia w jasnych włosach, z kolei inni piszą, że absolutnie nie powinna farbować rudych pasm na blond. A wy jak sądzicie?

  • Katarzyna Dąbrowska - Gala Wielki Splendor 2019
  • Na dobre i na złe odc 748, Wiki (Katarzyna Dąbrowska)
  • Kasia Dąbrowska w blondzie
  • Kasia Dąbrowska - Akcja Żonkile,78. rocznica powstania w getcie warszawskim
  • Kasia Dąbrowska wzięła ślub
  • Kasia Dąbrowska wzięła ślub
  • Katarzyna Dąbrowska - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”
[1/7] Katarzyna Dąbrowska - Gala Wielki Splendor 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także