Dagmara Kaźmierska napisała nową książkę. Jest głównie o więzieniu, ale opis z dzieciństwa przebił wszystko. Już jako 3-latka szła na całość!

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska napisała drugą książkę. Opowiedziała w nim o pobyciu w więzieniu i nie tylko. W środę wieczorem przeczytała followersom mocny fragment, który dotyczył jej wczesnego etapu życia.

Dagmara Kaźmierska to gwiazda znana z Królowych życia. Budzi skrajne emocje. Fani kochają ją za bezkompromisowość i charakter, a przeciwnicy stale wytykają jej to, że została skazana za sutenerstwo i odbyła karę w więzieniu. W listopadzie ubiegłego roku wydała pierwszą książkę, noszącą tytuł Prawdziwa historia Królowej Życia.

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie, nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska – piękność zapowiedziała tę pozycję.

Autobiografia okazała się takim hitem, że zdecydowała się napisać kontynuację.

Dagmara Kaźmierska napisała drugą książkę

Pozycja ma się ukazać pod 23 listopada tego roku i nosi tytuł: Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami.

Dagmara Kaźmierska ogromną popularność zdobyła jako Królowa Życia w programie o tym samym tytule. Nie ukrywała, że zanim trafiła do telewizji, spędziła w więzieniu kilkanaście miesięcy. Widzowie pokochali ją za odwagę, z jaką przyznała się do błędów. „Jest najlepszym przykładem resocjalizacji w polskim show biznesie”, pisano o niej – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora.

Infuencerka jest zaangażowana w promocję wydawnictwa. Dziś na jej profilu na Instagramie znalazł się krótki film. Autorka książki czyta w nim wybrany fragment dzieła, opowiadający historię z jej wczesnego dzieciństwa.

Miałam może trzy lata, kiedy w Polanicy wybiegłam na środek deptaka. Stanęłam, rozejrzałam się i aż mnie zatkało z wrażenia. »Babciu, k***a, jak tu kololowo!« — krzyknęłam. I tak mam do dziś. Nieustannie zachwycam się światem. Przyjmuję wszystko, co daje mi życie, a czego nie chce mi dać — biorę sobie sama — przeczytała.

Następnie zaserwowała fanom krótki przekaz:

I tak kochani trzeba. Bierzemy od życia garściami, bo mamy je tylko jedno. Drugiego nam nikt nie da — powiedziała.

Pełen materiał zobaczycie poniżej.

Taka zapowiedź zachęciła was do kupna książki?


Okładka książki - Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami

Okładka książki - Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami

Dagmara Kaźmierska - nowa książka

Dagmara Kaźmierska - nowa książka

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×