Co Wojciech Modest Amaro planuje po odejściu z Hell’s Kitchen? „To był impuls!”

Wojciech Modest Amaro nie poprowadzi już Hell's Kitchen

Wojciech Modest Amaro nie poprowadzi już Hell's Kitchen

Wojciech Modest Amaro otwiera restaurację w Londynie

Od prawie dwóch tygodni z tabloidów nie znika temat Wojciecha Modesta Amaro, który poinformował, że po 5. sezonach odchodzi z Hell’s Kitchen. Tuż po ogłoszeniu wyników dotyczących zwycięzcy minionego sezonu Piekielnej Kuchni, szef kuchni oznajmił, że nie poprowadzi więcej show.

Zobacz: Wojciech Modest Amaro odchodzi z „Hell’s Kitchen”!

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w „Hell’s Kitchen” skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z „Piekielną Kuchnią” – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. „Hell’s Kitchen” jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie „ TOP CHEF Polska” i zaczynam pracę nad nowym projektem

Od razu rozpoczęły się domysły dotyczące powodów tej decyzji. Magazyn Flesz dowiedział się, jakie są dalszy plany zawodowe restauratora. Okazuje się, że jego celem jest zdobycie między innymi drugiej gwiazdki:

Wszyscy jesteśmy zdeterminowani, by osiągnąć ten cel. Cały mój zespół. Na ten moment skupiam się na moim Atelier i oczywiście na programie „Top Chef”, który ma duży wpływ na rozwój gastronomii w Polsce. Jest oprócz tego kilka nowych projektów. Jak choćby książka oraz przygotowanie tymczasowej restauracji poza granicami Polski – skomentował

Okazuje się, że Wojciech kieruje swoje plany na Londyn, gdzie planuje otworzyć filię swojej restauracji. Zanim jednak zacznie praktykować swoje marzenia zamierza zorientować się, czy taki pomysł przyjmie się na tamtejszym rynku. Jeśli po kilku tygodniach jego kuchnia spodoba się Polonii i Brytyjczykom, zostanie na dłużej. Jeśli nie, to zamknie ją bez poczucia porażki.

Kto wie, być może niebawem Modest będzie równie rozpoznawalnych szefem kuchni, co Gordon Ramsay i Jamie Olivier.

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×