Szukaj

Małgorzata Rozenek w luksusowym hotelu odlicza godziny do porodu. Z okazji 42. urodzin pokazała duży brzuszek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się niespodzianką, jaką z okazji 42. urodzin przygotował dla niej mąż, Radosław Majdan. Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Rozenek jest na końcówce trzeciej ciąży. Synek gwiazdy i Radosława Majdana zgodnie z planem powinien pojawić się na świecie już kilka dni temu. Na razie mu się nie spieszy, o czym przyszła mama poinformowała w swoich social mediach:

Czekamy, aż jaśnie Pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od 3 dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już.

Jaką niespodziankę dla Małgorzaty Rozenek przygotował Radosław Majdan?

W poniedziałek Małgorzata Rozenek świętowała 42. urodziny. Internauci od samego rana składali jej życzenia. Przyszła mama celebrowała ten dzień z synami – Stanisławem i Tadeuszem oraz mężem – Radosławem Majdanem. Z tej okazji opublikowała urocze zdjęcia.

Majdan zadbał o to, by jego żona zapamiętała swoje urodziny nie tylko ze względu na trzecią ciążę. Przygotował dla niej niespodziankę. Zaprosił żonę i jej synów do luksusowego hotelu ze SPA. Małgorzata prezentem pochwaliła się na Instagramie.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę. Tym bardziej doceniam @r_majdan który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala) zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile i oczywiście znowu zjadłam za dużo.

Rodzina spędziła czas na spacerowaniu i opalaniu się. Rozenek ubrała się w strój kąpielowy, opinający jej gigantycznych rozmiarów brzuszek, co nie umknęło uwadze internautów. W komentarzach pisali:

  • Pani wygląda przepięknie! Jak piłeczka.  Ale naprawdę pięknie.
  • Pięknie. Proszę cieszyć się każda wspólna chwilka i spokojem. A zdjęcia? Są cudne, świetny strój kąpielowy.
  • Pięknie Pani wygląda, szczęśliwego rozwiązania! 🙂

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Czekamy więc na pierwsze zdjęcia maleństwa i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Małgorzata Rozenek w ciąży spędza czas w hotelu

Małgorzata Rozenek w ciąży spędza czas w hotelu

Małgorzata Rozenek w ciąży spędza czas z bliskimi w hotelu

Małgorzata Rozenek w ciąży spędza czas z bliskimi w hotelu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×