Robert Lewandowski dla WOŚP przekazał aż dwie rzeczy. Obie biją rekordy popularności. Dla kibiców to prawdziwa gratka

Robert Lewandowski dla WOŚP

Robert Lewandowski dla WOŚP

Co Robert Lewandowski przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Aukcje z jego darami cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zebrane pieniądze przeznaczy na sprzęt do leczenia wzroku u najmłodszych. Jak co roku akcję wspierają aktorzy, muzycy i inne znane osoby, które chcą dołożyć cegiełkę do wspólnego sukcesu. Gwiazdy na aukcję przeznaczają przeróżne gadżety, a nawet umożliwiają spotkanie ze sobą.

Ewelina Lisowska wpadła na pomysł, by zagrać prywatny koncert dla dwóch osób podczas przelotu helikopterem, Donald Tusk oddał elektryczną hulajnogę, którą przemierzał warszawskie ulice w momencie, gdy odebrano mu prawo jazdy, natomiast Kuba Wojewódzki przeznaczył na sprzedaż dwie kultowe kanapy, na których gościł w swoim programie największe nazwiska.

Robert Lewandowski wspiera WOŚP 2022. Co przekazał?

Robert Lewandowski także postanowił wesprzeć zbiórkę. Na szczytny cel przeznaczył smoking, w którym pojawił się m.in. podczas 87. Plebiscytu Przeglądu Sportowego oraz w trakcie gali Ballon d’Or, w 2019 roku, powszechnie znanej jako Złota Piłka. W opisie aukcji ujawniono, kto zaprojektował strój dla piłkarza:

Kapitan reprezentacji Polski nie tylko na boisku prezentuje się doskonale. Na czerwonym dywanie zadawał szyku w swoim wyjątkowym wieczorowym stroju. Czarny smoking z dwurzędową marynarką był strzałem w dziesiątkę (a może dziewiątkę…? ;-)) Na licytację trafia model zaprojektowany i uszyty przez polską markę Signor Leone. Jakość samego smokingu, jak i sposób jego wykonania są na najwyższym poziomie.

Jak dotąd smoking licytuje 26 osób. Cena przekroczyła już 3 000 złotych. Aukcja zakończy się 1 lutego. Jej obecny stan można śledzić tutaj.

Fani Lewego mają także szansę nabyć sportowe buty do gry w piłkę, w których zdobył bramkę słynną przewrotką w 14. minucie meczu z Dynamem Kijów, w 5. kolejce grupy E Ligi Mistrzów. Za ten efektowny strzał otrzymał nagrodę podczas gali Globe Soccer Awards w Dubaju. Co ciekawe, jest to jedyny egzemplarz w takim wydaniu:

Są to spersonalizowane buty Nike Mercurial Vapor 14 Elite SG-Pro. Na zewnętrznych stronach widnieje napis „Lewy” i flaga Polski, na wewnętrznych RL9 i imiona córek Roberta Lewandowskiego: Klary i Laury – czytamy w opisie aukcji.

Na buty Lewandowskiego jest prawdziwy szał! Ich cena wzrasta z minuty na minutę. Kwota w momencie pisania artykułu przekroczyła 27 000 złotych! Po kliknięciu tutaj przeniesiecie się do aukcji.

Jaką końcową kwotę obstawiacie?


Robert Lewandowski oddał buty na WOŚP | fot. zrzut aukcji na Allegro

Robert Lewandowski oddał buty na WOŚP | fot. zrzut aukcji na Allegro

Robert Lewandowski | fot. AKPA

Robert Lewandowski | fot. AKPA

Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2022

Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×