Kuba Wojewódzki przekazał na WOŚP prawdziwe perełki. Kojarzą się z tuzami showbiznesu. Kwota licytacji rośnie błyskawicznie

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy coś specjalnego. Zainteresowanie jest tak ogromne, że cena natychmiast poszybowała bardzo wysoko.

Kuba Wojewódzki to obecnie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Od 2006 roku prowadzi tam swoje talk-show, które wciąż cieszy się ogromną popularnością. Do studia zapraszał największe polskie gwiazdy. Jest znany ze swojego poczucia humoru oraz ciętego języka. Od lat szarpie się publicznie m.in. z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Sprawa trafiła do sądu, jednak jak poinformował dziennikarz, prezenterka przestraszyła się i wycofała oskarżenia.

Tym razem 58-latek przygotował dla swoich fanów niespodziankę. Zaangażował się w kolejną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co przekazał na licytację?

Co na WOŚP przekazał Kuba Wojewódzki?

Gwiazdy chętnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Agnieszka Woźniak-Starak oddała na aukcję cztery luksusowe torebki, Robert Lewandowski koszulkę Ligi Mistrzów UEFA, natomiast Donald Tusk hulajnogę elektryczną, którą przemierzał ulice, gdy odebrano mu prawo jazdy. Kuba Wojewódzki także na tę okazję przygotował coś specjalnego. Na swoim Instagramie zdradził, co oddał na licytację:

W związku z okrągłą, trzydziestą rocznicą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także okrągłą, trzydziestą rocznicą mojego debiutu w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, bo mało kto pamięta, że prowadziłem jeden z koncertów pierwszego wydania WOŚP, na aukcję chciałbym przeznaczyć dwa unikatowe meble, które gościły najwybitniejsze umysły i najwybitniejsze pośladki polskiego życia sportowego, kulturowego, politycznego, artystycznego – dwie kanapy ze swojego programu.

Po chwili dodał, jaka jest cena wywoławcza za dwie kanapy oraz, kto na nich zasiadał:

Cena wywoławcza to złotówka, więc w tym przypadku dwa złote. Na tych kanapach swoje pośladki umościli: Janusz Gajos, Dawid Podsiadło, Robert Lewandowski, Madzia Cielecka, Kortez… TY! Nawet Norbi! – i w tym momencie jego telefon upadł.

Dziennikarz opublikował nagranie i nawiązał do momentu upadku jego telefonu:

Zobaczcie, co się dzieje z materią, gdy pada hasło Norbi.

Chętnych na kanapy ze studia Wojewódzkiego nie brakuje. Cena wzrasta z minuty na minutę. Właśnie przekroczyła 18 tysięcy złotych. Link do aukcji znajdziecie tutaj.


Kuba Wojewódzki aukcja WOŚP

Kuba Wojewódzki aukcja WOŚP

Abelard Giza był gościem Kuby Wojewódzkiego

Abelard Giza był gościem Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki, Jacek Jelonek, Aggie i Krzysztof Stanowski

Kuba Wojewódzki, Jacek Jelonek, Aggie i Krzysztof Stanowski

Komentarze

  • SyLwia ☆ pisze:

    Trzeba było te nowe wystawić na licytacje, bo są zwyczajnie paskudne. Jakieś niestylowe prostopadłościany. Oczywiście obowiązkowo wykonane ze skóry kradzionej, tak zwanej naturalnej, no bo jakże inaczej. Ostatecznie żadna ciekawa pupa nie siedziała na żadnej z tych kanap, więc w sumie to nevermind. ]:> Nie dałabym za nie jednej złotóweczki, a co dopiero dwa złote!

  • Gość pisze:

    Wypierdziane kanapy? Hahahahh. fuj

  • Gość pisze:

    Taki live mozna mozna pan norbi jaja jakieś ha ha a śzkoda źe nie ferrari za 1źł jeszcze by się opłacało a 18 impreźa u pana gortata lamusom dziekujemy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×