Księżniczka Anna powiedziała Harry’emu co myśli o jego autobiografii. Tylko ona miała ikrę, żeby zadzwonić za ocean. Szykuje się kolejny skandal

Księżniczka Anna

Księżniczka Anna

Księżniczka Anna jest jedyna przedstawicielka rodziny królewskiej, która powiedziała Harry'emu wprost, co myśli o Spare. Co donoszą zagraniczne media?

Świat cały czas komentuje rewelacje, jakie w autobiografii Spare zawarł książę Harry. Ze stron książki wylewają się oskarżenia pod adresem Windsorów, zwłaszcza księcia Williama i księżnej Kate. To ona miała sprowokować konflikt z Meghan (więcej tutaj) i wraz z Williamem namówić Harry’ego do paradowania w mundurze nazisty (więcej tutaj). Z kolei następca tronu miał pobić brata podczas spotkania w Nottingham Cottage w 2019 roku. Oberwało się też innym członkom rodziny, ale zareagowała wprost, tylko Anna.

Co księżniczka Anna powiedziała Harry’emu?

Księżniczka Anna to córka Elżbiety II i Filipa. 71-latka nosi tytuł księżniczki królewskiej i zajmuje 16. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu. Anna przez dekady swojej służby na dworze była mniej wnikliwie obserwowana przez media niż jej brat – Karol. Jest też jednym z Windsorów, który nigdy nie cofa się przed powiedzeniem wprost tego, co myśli. Jak podają źródła, już przeczytała Spare i nie zamierzała się powstrzymywać przed komentarzem. Córka Elżbiety II znana jest z tego, że nie owija w bawełnę. Zresztą także i jej nie oszczędził Harry. Mimo że uchodzi za najbardziej pracowitą osobę w rodzinie, najmłodszy syn Karola zrobił z tego zarzut.

Niektórzy członkowie rodziny mieli obsesję…na punkcie jak największej liczby zaręczyn — pisze – Rzeczy, o których William i ja nawet nie marzyliśmy. Dziewięć prywatnych wizyt u weteranów, pomoc w ich zdrowiu psychicznym? Zero. Lot helikopterem, aby przeciąć wstęgę w stadninie koni? To zwycięzca.

Księżniczka Anna zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby uniknąć komentowania skandali, w które był zamieszany jej bratanek, ale teraz nie wytrzymała.

W zasadzie zadzwoniła do niego i powiedziała, że jego babcia byłaby nim bardzo rozczarowana – mówi źródło New Idea – padły mocne słowa. Nie dowiemy się co, konkretnie, chyba że Harry w kolejnym wywiadzie uzna za stosowne to wydać.

To może być kolejny skandal w rodzinie. Jak myślicie, co Anna mogła powiedzieć Harry’emu?


Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do 21 stycznia 2023 o 22:23
  Na plotku produkuje teraz te swoje wynurzenia w nieco łagodniejszej formie, ponieważ boi się kolejnego bana, jako bianca1313. Odważna bo anonimowa.

  • Gość pisze:

   Zajmij się sobą, patusko, fanko sciery jachtowej i jej męża zboka.
   Nie wstyd ci mieć takich idoli?
   Z jakiego ryntosztoka wypelzlas, że tak lubisz byle wywloke i jej bezmozgi głupi bankomat?

 • Gość pisze:

  Dorosly chlop a zachowuje sie jak rozwydrzony,zazdrosny bachor w dodatku zmanipulowany przez drugorzedna aktorecxke.Oboje dla pieniedzy gotowi sa poswiecic swoje rodziny i wlasny wizerunek.Zero klasy,godnosci i szacunku do innych.Ciezko to wogole pojac,ze mozna tak nisko upasc.Oboje okropnie sa.

 • Gość pisze:

  Jak rozpoznać seksoholika, a jak łajdaka?
  A. Gryżewski: Łajdak nie cierpi, nie ma wyrzutów sumienia, mówi partnerce, że lubi poligamię. Ale seksoholik uprawia seks kompulsywnie, pod wpływem przymusu bardziej niż wyboru. Osoby uzależnione od seksu masturbują się na myśl o tym, że zdradzają, potrzebują coraz częstszych i coraz mocniejszych wrażeń. Miewają huśtawki emocjonalne, bo od seksu zależy, jak się czują sami ze sobą. Seksoholicy mają też swoje rytuały, w ich seksie jest mało spontaniczności. Muszą postępować według znanych mechanizmów, bo wówczas wiedzą, jak dojść do celu – pożądanej satysfakcji. To naprawdę jest poważny problem. Do mnie przychodzą osoby, które bardzo cierpią, i ich rodziny też cierpią. Nie do końca można to porównać do doświadczeń w związku, w którym była zdrada, ale nie było uzależnienia.

 • Gość pisze:

  „W zasadzie zadzwoniła do niego i powiedziała, że jego babcia byłaby nim bardzo rozczarowana – mówi źródło New Idea – padły mocne słowa. Nie dowiemy się co, konkretnie, chyba że Harry w kolejnym wywiadzie uzna za stosowne to wydać.”:):):) Nie wiemy konkretnie, co powiedziała, ale w zasadzie wiemy, że padły mocne słowa! 🙂 🙂 🙂 Ktoś pilnie potrzebuje psychiatry!

 • Gość pisze:

  o 11:03
  Naczelna hejterka w akcji! Specjalistka od podwójnych standartów: Kate była w połogu, Meg wydaliła rudego prosiaka. Jak można tak napisać o jakimkolwiek dziecku?! Harry nie jest najmądrzejszy, ale ty jesteś po prostu obrzydliwa.

  • Gość pisze:

   Idiotka, która nie ogarnia drzewka dala głos 🙂
   Ja tylko napisałam prawdę, jak coś ci się nie podoba, to już nie mój problem. A podwójne standardy to ma wywloka rudego.
   Naprawdę nie obchodzi mnie to co jakas patuska o mnie sądzi, ale pisz karynko, jesteś przezabawna.
   APORT!

  • Gość pisze:

   21 stycznia 2023 o 11:20
   To chora na głowę psychiczna zocha vel gosc vel…..
   Olać ale zgłosić.

  • Gość pisze:

   Chorzy na głowę to są fani HM 🙂
   Ale fajnie, że pokazalas, że jesteś dobrze wyszkolona suka. Chociaż tyle ci się w życiu udało :)))

 • Gość pisze:

  Teraz siedzą w chacie i płaczą .Nasmrodzili w rodzinie,zrąbał przyszłość dzieci Kuedyś syn mu podziękuje

  • ZOSIA pisze:

   dokładnie tak MADRZE:)

  • Gość pisze:

   Dlaczego ma płakać. Książka sprzedaje się jak Świerze bułeczki, pierwszego dnia sprzedano 1,5 mln szt i trafila do księgo Guinnessa, do którego wcześniej trafił Obama z ponad 700 tys. sztuk, a teraz Harry zrzucił go z podium.
   Serial cały czas na pierwszym miejscu w Netflixsie, podcasty Meghan w czołówce i ludzie domagają się kolejnych odcinków. Jakie tu są powody do płaczu.

  • Gość pisze:

   10.25 – ty masz powody do płaczu, nieuku. Fani HM to analfabeci.
   To rzeczywiście sukces, aż tyle osób dowiedziało się, że Harry to frajer, którego brat rzuca na psia miskę i zbok rozmyslajacy o matce podczas smarowania penisa. A i jeszcze meg – malostkowa chamica pyskujaca do kobiety w połogu, podczas gdy sama oczekiwala, że inni będą chodzić koło niej na palusxkach po tym jak wydaleniu swojego pierwszego rudego prosiaka
   HM sami pokazali jacy są obrzydliwi :)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×