Co członkinie rodziny królewskiej jadają na śniadanie? Królowa Elżbieta II urozmaica poranny posiłek nietypowym smakołykiem

Rodzina królewska

Rodzina królewska

Sprawdziliśmy, jakie posiłki rano lądują na stołach kobiet z brytyjskiej rodziny królewskiej. Każda z nich ma swoją poranną rutynę. Królowa Elżbieta II łączy ze sobą nietypowe smaki.

Rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko Brytyjczyków. Przez wiele lat zyskali oni wręcz status celebrytów, a osoby, które pilnie śledzą ich kolejne poczynania, są rozsiane po całym globie. Szczególną uwagę poświęcają oni królowej Elżbiecie II, która jest najdłużej panujących monarchą na świecie oraz kolejnym kandydatom do tronu i ich rodzinom. Osoby, które skrupulatnie obserwują życie royalsów spragnieni są kolejnych ciekawostek na ich temat.

Wielką sympatią się cieszy nie nie tylko monarchini, ale także pozostałe członkinie królewskiego rodu. Ikoną stylu i wzorem do naśladowania stała się między innymi Kate, która dekadę temu dołączyła do Windsorów za sprawą małżeństwa z księciem Williamem. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci. Oprócz tego, że z wielkim  zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki względem monarchii, to starają się pokazać światu także swoją bardzo ludzką stronę, za co fani darzą ich szczególną sympatią.

Rodzina królewska: co jadają na śniadanie?

Jakiś czas temu przyjrzeliśmy się drinkom, które Windsorowie lubą popijać w domowym zaciszu. Na oficjalnych spotkaniach zazwyczaj raczą się białym winem. Jednak, gdy chcą się odprężyć, sięgają po ulubione trunki. Okazało się, że królowa Elżbieta uwielbia słodkie niemieckie wina i gin. Księżna Kate natomiast przepada za ciemnym piwem o nazwie Guinness.

Teraz sprawdziliśmy, jakie śniadania jada kobieca część monarchii. Według tego, co donosi zagraniczna prasa, księżna Kate poranek zaczyna od miski płatków owsianych i odżywczego koktajlu. MailOnlie informował jakiś czas temu, że w skład witaminowego napoju, który przyrządza żona Williama, wchodzą: jarmuż, spirulina, kolendra i jagody. Królowa Elżbieta II również ma swoją śniadaniową rutynę. Monarchini od lat zjada płatki zbożowe, jogurt, tosty i marmoladę. Od czasu do czasu poranny posiłek urozmaica rybami, a ściślej śledziami.

Tom Parker Bowles zdradził, że jego matka Camilla jest wielką fanką jajecznicy i to właśnie od niej zwykła zaczynać dzień. W najnowszej książce Finding Freedom opowiadającej losy Meghan i Harry’ego ujawniono, że Markle rozpoczyna dzień od szklanki ciepłej wody z cytryną, a później zajada się płatkami owsianymi z bananami i sojowym mlekiem. Księżniczka Eugenia, czyli wnuczka królowej Elżbiety II wyjawiła kiedyś, że rano nie potrafi się oprzeć świeżym croissantom.

Sądziliście, że jadają tak urozmaicone śniadania?


Księżna Kate - pierścionek

Księżna Kate - pierścionek

Kim jest dziewczyna księcia Harry'ego - Meghan Markle? Wikipedia

Kim jest dziewczyna księcia Harry'ego - Meghan Markle? Wikipedia

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×