Szukaj

Cindy Crawford pokazała łazienkę. Ogromne wnętrze może przyprawić o zawrót głowy

Cindy Crawford

Cindy Crawford

Cindy Crawford jest bardzo aktywna na Instagramie. Na jej profilu pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda jej łazienka. Wnętrze zapiera dech. 

Cindy Crawford to jedna z najpopularniejszych twarzy świata mody. Amerykańska supermodelka i aktorka swoją wielką karierę zaczęła robić w latach 80. Dwukrotnie znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób wybieranych przez magazyn People. Dzięki swojej pracy trafiła też na listę Forbesa, który to w 1995 roku uznał ją za najbogatszą modelkę na świecie. Przez lata swojej działalności w branży gościła na okładkach wszystkich najważniejszych magazynów. Na swoim koncie ma kilkaset sesji zdjęciowych promujących kolejne wydania kolorowej prasy.

Kariera na wybiegu zaprowadziła ją także przed kamery. Wystąpiła w kilku teledyskach, a swoich sił próbowała także jako aktorka. W ostatnim filmie zagrała w 2015 roku. Obok supermodelki zawsze kręciło się wielu przystojniaków. Spotykała się między innymi z Robertem De Niro, była żoną Richarda Gere’a, a ich małżeństwo rozpadło się po czterech latach. W 1997 roku poznała przedsiębiorcę Rande’ego Gerbera, z którym doczekała się dwójki dzieci, a ich miłość przetrwała próbę czasu.

Cindy Crawford pokazała obłędną łazienkę

Cindy Crawford pomimo upływu lat nadal zachwyca swoją nieskazitelną urodą i idealną figurą. Jej życiem prywatnym bardzo interesują się fani z całego świata. Gwiazda cały czas bierze udział w sesjach zdjęciowych, udziela wywiadów i prężenie działa w branży. Jest też aktywną użytkowniczką social mediów.

Jej profil obserwuje ponad 5 milionów internautów. To właśnie tam chwali się kolejnymi projektami zawodowymi. Chętnie zdradza też urywki dotyczące prywatności.

Dzisiaj na profilu Crawford pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć fragment jej domu. Gwiazda zapozowała w łazience. Obok tego kadru zdecydowanie nie da się przejść obojętnie:

Czekam na nadchodzący tydzień – podpisała zdjęcie.

Trzeba przyznać, że łazienka w domu gwiazdy robi ogromne wrażenie. To sporych rozmiarów przestrzeń, do której dzięki oknom sięgającym od podłogi aż do sufitu wpada mnóstwo dziennego światła. Za nimi widzimy przepiękny ogród z ogromną ilością zieleni. W pomieszczeniu znajduje się wolnostojąca wanna wyposażona w złotą armaturę.

Całość ocieplają drewniane elementy. Jasna podłoga, oraz meble w podobnym odcieniu idealnie uzupełniają wystrój. Nie zabrakło też stylowych dodatków, takich jak pojemniki na drobiazgi i wiklinowe kosze. W takim wnętrzu aż chce się urządzić domowe spa.


Cindy Crawford

Cindy Crawford

Cindy Crawford w kreacji Roberto Cavalli – Cannes 2013

Cindy Crawford w kreacji Roberto Cavalli – Cannes 2013

Cindy Crawford i Rande Gerber – MET Gala 2018

Cindy Crawford i Rande Gerber – MET Gala 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×