Szukaj

Cannes 2019: Natalia Janoszek i Paweł Pawlikowski na ceremonii otwarcia!

Festiwal w Cannes 2019 oficjalnie rozpoczął się we wtorkowy wieczór. Podczas ceremonii otwarcia na czerwonym dywanie nie zabrakło polskich akcentów. Jakich? 

Festiwal Cannes to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w świecie filmu. To właśnie ono ściąga do Francji  gwiazdy, które na tę okazję wybierają kreacje od topowych projektantów, uzupełniając je niemniej prestiżowymi dodatkami.

We wtorek odbyła się ceremonia otwarcia, a na czerwonym dywanie odbyła się rewia mody. Wśród osób, które błyszczały przed obiektywami fotoreporterów, nie zabrakło polskich akcentów. W tym m.in. polskiej aktorki Natalii Janoszek, która z tej okazji wybrała niezwykle udaną stylizację.

Janoszek wybrała bowiem czerwoną, długą do ziemi suknię marki Lou. Kreacja ta była wyjątkowa nie tylko dlatego, że posiadała rozkloszowany dół, ale także przez to, że nie miała ramiączek. Natalia dobrała do niej kopertówkę w tym samym odcieniu.

Zanim jednak pojawiła się na czerwonym dywanie, podróż do Francji zrelacjonowała na swoim Instastory. To właśnie z nagrań, które udostępniła, możemy się dowiedzieć że chwilę przed pojawieniem się na festiwalu modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej, a także zagrała w szachy.

Aktorka spotkała także Pawła Pawlikowskiego. Reżyser, który w ostatnim czasie na swoim koncie zapisał sukcesy za film Zimna Wojna, tym razem na festiwalu występuje w innej roli. Jest bowiem jednym z członków jury, który wskazuje zwycięskie filmy. Nic więc dziwnego, że reżyser pojawił się na czerwonym dywanie. Z tej okazji założył klasyczny smoking.

Śledzicie relację z tego wydarzenia?

Zobacz: Cannes 2019. Kreacje gwiazd na ceremonii otwarcia: Eva Longoria, Selena Gomez, Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio

Zobacz: Cannes 2019: Selena Gomez w białym komplecie olśniła na czerwonym dywanie. Kiedy ona tak schudła?!

Zobacz: Dziś po raz 72. wystartuje festiwal Cannes. Na czerwonym dywanie znów pojawią się największe gwiazdy. Co się będzie działo?


Natalia Janoszek - Cannes 2019

Natalia Janoszek - Cannes 2019

Natalia Janoszek i Paweł Pawlikowski - Cannes 2019

Natalia Janoszek i Paweł Pawlikowski - Cannes 2019

Natalia Janoszek pokazała kulisy festiwalu w Cannes

Natalia Janoszek pokazała kulisy festiwalu w Cannes

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×