Szukaj

Były mąż Meghan Markle wziął ślub! Wyprawił luksusowe wesele na plaży! Mamy zdjęcia

Trevor Engelson i Tracey Kurland są już po ślubie! Były mąż Meghan Markle w sobotę powiedział "tak" swojej nowej ukochanej. Para pobrała się na plaży, a zdjęcia z tego szczególnego dnia opublikowała w internecie.
Meghan Markle ślub byłego męża

Meghan Markle ślub byłego męża

Były mąż Meghan Markle znów ma swoje pięć minut sławy. Właśnie zagraniczne media podały, że Trevor Engelson ponownie wziął ślub. Producent filmowy, który w 2011 roku powiedział „tak” obecnej księżnej Sussexu, po rozpadzie małżeństwa (2013) związał się z dietetyczką i córką miliardera, Tracey Kurland. Para poznała się dwa lata temu, jednak zainteresowanie ich relacją wzrosło dopiero w ubiegłym roku, gdy świat emocjonował się doniesienia z brytyjskiego dworu na temat ślubu mało znanej amerykańskiej aktorki i wnuka królowej Elżbiety II.

Niespełna rok po tym, jak książęta Sussexu pobrali się na zamku w Windsorze, sakramentalne „tak”powiedzieli sobie Trevor i Tracey. Para zdecydowała się na ceremonię na świeżym powietrzu, pobrali się na jednej z kalifornijskich plaż.

W tym szczególnym dniu towarzyszyli im najbliżsi rodzina i przyjaciele, a para młoda mogła pozwolić sobie na więcej luzu niż np. Meghan i Harry, których obowiązują zasady etykiety królewskiej. Były mąż Markle włożył różowy garnitur, t-shirt i mokasyny, zaś jego małżonka wybrała biały koronkowy komplet przypominający suknię ślubną. Tracey do ołtarza poszła z odsłoniętym brzuchem.

Ceremonia nie mogła się bardziej różnić od royal wedding. Nie było poważnie i z patosem, wszyscy się dobrze bawili w luźnej atmosferze – czytamy na łamach E!Online.

Ciekawe, czy Meghan Markle wysłała do Travisa SMS-a ze ślubnymi gratulacjami…

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są rodzice nowego Royal baby?!


Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub

Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

×