Szukaj

Przystojniak z hitu Netflixa zrobił coming out! Po latach przyznał, że jest gejem

Brian J. Smith zrobił coming out

Brian J. Smith zrobił coming out

Uwielbiany przez publiczność aktor zrobił coming out. Gwiazdor hitu Netflixa Sense8 po latach zdecydował się na "wyjście z szafy". O tym, że jest gejem opowiedział w najnowszym wywiadzie dla magazynu LGBT.

Kolejna gwiazda zdecydowała się na coming out. Tym razem publicznie o swojej orientacji seksualnej opowiedział gwiazdor jednego z hitów Netflixa. O tym, że jest gejem wyznał w najnowszym wywiadzie opublikowanym na łamach magazynu dedykowanego społeczności LGBT – Attitude.

Aktor Netflixa zrobił coming out. Brian J. Smith jest gejem

Serial Sense8, stworzony przez transseksualne siostry Wachowskie, kręcony był w latach 2015-2018. W jedną z głównych postaci wcielał się Brian J. Smith. Przystojny 38-latek po ponad 14 latach od swojego debiutu zdecydował się „wyjść z szafy” i po tym, jak otrzymał zaproszenie od poczytnego miesięcznika Attitude zdecydował się opowiedzieć o swoim homoseksualizmie.

Zobacz: 36-letni gwiazdor największych polskich seriali zrobił coming out! Latami ukrywał swoją orientację: „Jestem Polakiem, katolikiem…”

Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian urodził się i dorastał na wsi w Teksasie, jednym z najbardziej konserwatywnych stanów w USA. W okresie dzieciństwa i dojrzewania czuł się odizolowany od reszty społeczeństwa. Bał się komukolwiek powiedzieć o swojej seksualności. Potrzebował czasu, by dojrzeć do odważnej decyzji o coming oucie:

Byłem przerażony. W szkole nigdzie nie pasowałem. Nie byłem ani sportowcem, ani kujonem. Zapomnij o jakichkolwiek związkach czy grupach LGBTQ. Nie było absolutnie nic, byłem kompletnie sam. Słyszałem wszystkie wyzwiska: ciota, pedał. (…) usiałem być bardzo, bardzo ostrożny mówiąc ludziom prawdę na mój temat. To się wciąż odbija echem w moim życiu – spora część mojej pracy tego dotyczy. Rzeczy, które poruszają mnie jako aktora, to te, które wracają do mnie jak echo – powiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi „Attitude”.

Gra w teatrze była pierwszym krokiem do zaakceptowania siebie i przyznania się do homoseksualizmu przed najbliższymi przyjaciółmi:

Przed publicznością znikałem i stawałem się kimś innym. W mojej szkole było 600 uczniów i uczennic i wszyscy prawdopodobnie mieli mnie za całkowitego idiotę, za nerda. Na scenie skupiali na mnie uwagę i widzieli, że jednak mam coś w sobie. I to wtedy nie czułem się samotny.

Zobacz: Dziecięca gwiazda zrobiła coming out! 17-letni aktor Disneya publicznie o swojej orientacji: „Poczułem odwagę”

Brian J. Smith

Brian J. Smith

Brian J. Smith dziś żałuje, że na coming out nie zdecydował się wcześniej. Skostniała w poglądach rodzina aktora okazała się w pełni zaakceptować jego odmienną orientację seksualną, o której poinformował ich mając 30 lat:

Byłem zaskoczony. Kiedy ujawniłem się przed rodzicami, byli naprawdę cudowni. Powiedzieli, że po prostu czekali, aż ja coś powiem. Byli o wiele bardziej postępowi niż zakładałem. Myślę, że to wtedy dla mnie też stało się okej. Po prostu w taki sposób: ‚Och, tak wygląda świat, nie jest tak niebezpieczny, jak myślałem’.

Smith zadebiutował na szklanym ekranie w 2005 roku rolą w Hate Crime. W swoim dorobku ma także występ w takich produkcjach jak: Gwiezdne wrota: wszechświat, The War Boys, Świat w ogniu: Początki czy Coma.

Zobacz: Ricky Martin został ojcem! Razem z mężem pokazali dziecko i zdradzili jego imię


Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian J. Smith jest gejem

Brian J. Smith jest gejem

Brian J. Smith

Brian J. Smith

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×