Szukaj

Przystojniak z hitu Netflixa zrobił coming out! Po latach przyznał, że jest gejem

Uwielbiany przez publiczność aktor zrobił coming out. Gwiazdor hitu Netflixa Sense8 po latach zdecydował się na "wyjście z szafy". O tym, że jest gejem opowiedział w najnowszym wywiadzie dla magazynu LGBT.
Brian J. Smith zrobił coming out

Brian J. Smith zrobił coming out

Kolejna gwiazda zdecydowała się na coming out. Tym razem publicznie o swojej orientacji seksualnej opowiedział gwiazdor jednego z hitów Netflixa. O tym, że jest gejem wyznał w najnowszym wywiadzie opublikowanym na łamach magazynu dedykowanego społeczności LGBT – Attitude.

Aktor Netflixa zrobił coming out. Brian J. Smith jest gejem

Serial Sense8, stworzony przez transseksualne siostry Wachowskie, kręcony był w latach 2015-2018. W jedną z głównych postaci wcielał się Brian J. Smith. Przystojny 38-latek po ponad 14 latach od swojego debiutu zdecydował się „wyjść z szafy” i po tym, jak otrzymał zaproszenie od poczytnego miesięcznika Attitude zdecydował się opowiedzieć o swoim homoseksualizmie.

Zobacz: 36-letni gwiazdor największych polskich seriali zrobił coming out! Latami ukrywał swoją orientację: „Jestem Polakiem, katolikiem…”

Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian urodził się i dorastał na wsi w Teksasie, jednym z najbardziej konserwatywnych stanów w USA. W okresie dzieciństwa i dojrzewania czuł się odizolowany od reszty społeczeństwa. Bał się komukolwiek powiedzieć o swojej seksualności. Potrzebował czasu, by dojrzeć do odważnej decyzji o coming oucie:

Byłem przerażony. W szkole nigdzie nie pasowałem. Nie byłem ani sportowcem, ani kujonem. Zapomnij o jakichkolwiek związkach czy grupach LGBTQ. Nie było absolutnie nic, byłem kompletnie sam. Słyszałem wszystkie wyzwiska: ciota, pedał. (…) usiałem być bardzo, bardzo ostrożny mówiąc ludziom prawdę na mój temat. To się wciąż odbija echem w moim życiu – spora część mojej pracy tego dotyczy. Rzeczy, które poruszają mnie jako aktora, to te, które wracają do mnie jak echo – powiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi „Attitude”.

Gra w teatrze była pierwszym krokiem do zaakceptowania siebie i przyznania się do homoseksualizmu przed najbliższymi przyjaciółmi:

Przed publicznością znikałem i stawałem się kimś innym. W mojej szkole było 600 uczniów i uczennic i wszyscy prawdopodobnie mieli mnie za całkowitego idiotę, za nerda. Na scenie skupiali na mnie uwagę i widzieli, że jednak mam coś w sobie. I to wtedy nie czułem się samotny.

Zobacz: Dziecięca gwiazda zrobiła coming out! 17-letni aktor Disneya publicznie o swojej orientacji: „Poczułem odwagę”

Brian J. Smith

Brian J. Smith

Brian J. Smith dziś żałuje, że na coming out nie zdecydował się wcześniej. Skostniała w poglądach rodzina aktora okazała się w pełni zaakceptować jego odmienną orientację seksualną, o której poinformował ich mając 30 lat:

Byłem zaskoczony. Kiedy ujawniłem się przed rodzicami, byli naprawdę cudowni. Powiedzieli, że po prostu czekali, aż ja coś powiem. Byli o wiele bardziej postępowi niż zakładałem. Myślę, że to wtedy dla mnie też stało się okej. Po prostu w taki sposób: ‚Och, tak wygląda świat, nie jest tak niebezpieczny, jak myślałem’.

Smith zadebiutował na szklanym ekranie w 2005 roku rolą w Hate Crime. W swoim dorobku ma także występ w takich produkcjach jak: Gwiezdne wrota: wszechświat, The War Boys, Świat w ogniu: Początki czy Coma.

Zobacz: Ricky Martin został ojcem! Razem z mężem pokazali dziecko i zdradzili jego imię


Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian J. Smith zrobił coming out w Attitude

Brian J. Smith jest gejem

Brian J. Smith jest gejem

Brian J. Smith

Brian J. Smith

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×