Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Złote Globy 2017! Brad Pitt niespodziewanie pojawił się na scenie i wygłosił bardzo wzruszające przemówienie [WIDEO]

Brad Pitt - Złote Globy 2017


Przemówienie Brada Pitta na Złotych Globach 2017

Brad Pitt to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Ostatnio w jego życiu nie było zbyt dobrze. A wszystko za sprawą ogłoszenia rozwodu z Angeliną Jolie. Mimo to, gwiazdor zrobił niespodziankę swoim fanom i pojawił się na rozdaniu Złotych Globów w Kalifornii. Zapowiedział film Moonlight.

To on był głównym producentem obrazu, przemowa była bardzo osobista i wzruszająca. Film zdobył statuetkę w kategorii Najlepszy Film Dramatyczny.

Film „Moonlight” zrodził się z odwagi Barry’ego Jenkinsa i Tarella Alvina McCraney’a, by patrzeć ze zrozumieniem w przeszłość i nalegać, że „teraz” nie jest rozdzielne od „kiedyś”. Zrodził się z odwagi grupy aktorów, którzy zechcieli obnażyć swoje dusze i wyrazić ludzką stronę pomyłki, błędu, wykroczenia. To wszystko dzięki głębokiej wierze Barry’ego Jenkinsa w to, że wszyscy stoimy u progu zmiany i przebaczenia, że  będziemy akceptowani i będziemy kochać siebie nawzajem. Przedstawiam wam nominowany do sześciu Złotych Globów film „Moonlight” – przemawiał gwiazdor

Dobrze było zobaczyć go w takiej formie!

Zobacz także: Złote Globy 2017: Oto pełna lista zwycięzców!

Brad Pitt - Złote Globy 2017

Brad Pitt – Złote Globy 2017

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×