Szukaj

Już wiadomo co Brad Pitt robił na urodzinach Jennifer Aniston! To potężny cios wymierzony w Angelinę!

Jennifer Aniston i Brad Pitt kochankami, Angelina Jolie

Jennifer Aniston i Brad Pitt kochankami, Angelina Jolie

Dlaczego Brad Pitt pojawił się na urodzinach Jennifer Aniston?

Brad Pitt w miniony weekend pojawił się na przyjęciu z okazji 50. urodzin Jennifer Aniston. Dlaczego zdecydował się zrobić to w tak publiczny sposób? Powód jego obecności na urodzinach byłej żony właśnie wyszedł na jaw. Para wymierzyła Angelinie Jolie potężny cios swoim zachowaniem. Dlaczego?

Sensacją minionego tygodnia w show-biznesie bez wątpienia stała się obecność Brada Pitta na urodzinach jego byłej żony. Jennifer Aniston wyprawiła przyjęcie z okazji swoich 50. urodzin i zaprosiła na nie największe gwiazdy Hollywood, z Reese WitherspoonRobertem Downeyem JunioremDemi Moore na czele. Nie zabrakło także jej byłego męża, a jego obecność wywołała niezłe zamieszanie. Dlaczego zdecydował się przyjąć zaproszenie i przybyć na imprezę na cześć swojej eks-żony?

Okazuje się, że było to bardzo zaplanowane, wręcz mistrzowskie posunięcie ze strony Aniston i Pitta. Po ogłoszeniu separacji i rozpoczęciu postępowania rozwodowego z Angeliną Jolie, Brad chciał dać światu do zrozumienia, że on i Jennifer mają się świetnie. Pozostają w „przyjacielskich” stosunkach i bardzo się wspierają:

Chcieli żeby wszyscy, łącznie z ich słynnymi przyjaciółmi i byłymi, wiedzieli o ich doskonałych, przyjacielskich stosunkach. Brad przychodząc na tak ważne wydarzenie wykonał odważny publiczny ruch, ale zdaje się kompletnie nie przejmować opinią ludzi. On i Jennifer są przyjaciółmi, wspierają się, a ich relacja przeszła długą drogę od rozwodu, a nawet od jego rozstania z Angeliną – donosi Radar Online

Myślicie, że przygotowują wszystkich na ogłoszenie swojego związku? Jolie nie będzie szczęśliwa…

Dzieje się! Brad Pitt z Jennifer Aniston, a Angelina Jolie z… Teraz to jej zdjęcia są na czołówkach tabloidów!

Nokaut dla Angeliny Jolie! Paparazzi przyłapali Brada Pitta z dwiema eks jednocześnie na imprezie!

Sensacja w Hollywood! Brad Pitt przyłapany na 50. urodzinach Jennifer Aniston! Chciał uniknąć zamieszania ale paparazzi byli sprytniejsi!


Zaniedbany Brad Pitt

Zaniedbany Brad Pitt

Temporary

Jennifer Aniston ducks out of her 50th birthday party through a throng of friends and into a waiting car in Los Angeles, California. The 'friends' star was seen leaving the Sunset Tower hotel around 1am after spending the night celebrating with her famous friends - including ex-husband Brad Pitt. Pictured: World Rights,

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×