Szukaj

Już wiadomo co Brad Pitt robił na urodzinach Jennifer Aniston! To potężny cios wymierzony w Angelinę!

Jennifer Aniston i Brad Pitt kochankami, Angelina Jolie

Dlaczego Brad Pitt pojawił się na urodzinach Jennifer Aniston?

Brad Pitt w miniony weekend pojawił się na przyjęciu z okazji 50. urodzin Jennifer Aniston. Dlaczego zdecydował się zrobić to w tak publiczny sposób? Powód jego obecności na urodzinach byłej żony właśnie wyszedł na jaw. Para wymierzyła Angelinie Jolie potężny cios swoim zachowaniem. Dlaczego?

Sensacją minionego tygodnia w show-biznesie bez wątpienia stała się obecność Brada Pitta na urodzinach jego byłej żony. Jennifer Aniston wyprawiła przyjęcie z okazji swoich 50. urodzin i zaprosiła na nie największe gwiazdy Hollywood, z Reese WitherspoonRobertem Downeyem JunioremDemi Moore na czele. Nie zabrakło także jej byłego męża, a jego obecność wywołała niezłe zamieszanie. Dlaczego zdecydował się przyjąć zaproszenie i przybyć na imprezę na cześć swojej eks-żony?

Okazuje się, że było to bardzo zaplanowane, wręcz mistrzowskie posunięcie ze strony Aniston i Pitta. Po ogłoszeniu separacji i rozpoczęciu postępowania rozwodowego z Angeliną Jolie, Brad chciał dać światu do zrozumienia, że on i Jennifer mają się świetnie. Pozostają w “przyjacielskich” stosunkach i bardzo się wspierają:

Chcieli żeby wszyscy, łącznie z ich słynnymi przyjaciółmi i byłymi, wiedzieli o ich doskonałych, przyjacielskich stosunkach. Brad przychodząc na tak ważne wydarzenie wykonał odważny publiczny ruch, ale zdaje się kompletnie nie przejmować opinią ludzi. On i Jennifer są przyjaciółmi, wspierają się, a ich relacja przeszła długą drogę od rozwodu, a nawet od jego rozstania z Angeliną – donosi Radar Online

Myślicie, że przygotowują wszystkich na ogłoszenie swojego związku? Jolie nie będzie szczęśliwa…

Dzieje się! Brad Pitt z Jennifer Aniston, a Angelina Jolie z… Teraz to jej zdjęcia są na czołówkach tabloidów!

Nokaut dla Angeliny Jolie! Paparazzi przyłapali Brada Pitta z dwiema eks jednocześnie na imprezie!

Sensacja w Hollywood! Brad Pitt przyłapany na 50. urodzinach Jennifer Aniston! Chciał uniknąć zamieszania ale paparazzi byli sprytniejsi!


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×