Ślubu Brada Pitta i Jennifer Aniston nic nie przebije! Do sieci wyciekły najdrobniejsze szczegóły, nawet data i miejsce!

Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub

Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub

Brad Pitt i Angelina Jolie nareszcie dostali upragniony rozwód. Aktor nie zamierza marnować czasu na czekanie i planuje szybki ślub z Jennifer Aniston. Gdzie i kiedy się pobiorą? Na co jeszcze czekają? Sekret pary wyszedł na jaw.

Rozwód Angeliny JolieBrada Pitta ciągnął się przez wiele miesięcy. Choć para wciąż nie rozwiązała wszystkich kwestii, od kilku tygodni oficjalnie „wróciła na rynek” jako single. Sąd zaakceptował polubowne rozwiązanie małżeństwa, z zastrzeżeniem, że na stole wciąż zostały sprawy majątkowe oraz opieki nad dziećmi. Podczas gdy Angelina nadal walczy o odebranie byłemu mężowi praw do szóstki pociech, Pitt i Jennifer Aniston zaczynają podobno planowanie ślubu.

Jak wyjawia US Weekly, Jennifer i Brad rozpoczęli rozmowy na temat zalegalizowania swojego sekretnego związku na krótko po tym, jak sąd rozwiązał oficjalnie poprzednie małżeństwo Brada:

Gdy tylko Brad dostał do ręki potwierdzenie, że jest w świetle prawa singlem, on i Jen zaczęli wysyłać powiadomienia o dacie do bliskiej rodziny i przyjaciół. Powiadomili ich, że są wreszcie zdolni do zalegalizowania swojego związku i planują zrobić to w lipcu, w Meksyku. Jen ma tam swój ulubiony ośrodek z prywatną plażą, One&Only Palmila. Brad zadzwonił do swoich prawników pod koniec miesiąca, by poinformować ich o tych planach. Chce, by Jen znów była panią Pitt – wyjaśnia informator magazynu.

Jennifer Aniston i Brad Pitt – historia miłości

Aniston i Pitt poznali się w maju 1998, a dwa lata później zdecydowali się na ślub. Prywatna ceremonia w Malibu odbyła się 29 lipca 2000 roku. Ich małżeństwo przetrwało pięć lat, w tym czasie Jennifer i Brad uważani byli za idealne małżeństwo w Hollywood. 6 stycznia 2005 roku ogłosili separację, jednak nadal pozostawali w przyjacielskich relacjach. Paparazzi wielokrotnie widzieli parę podczas spotkań na obiadach i kolacjach, wypadach do kina czy na wspólnych zakupach, plotkowano nawet, że chwilowa rozłąka miała na celu wywindować ich na czołówki gazet. Ostatecznie teorie spiskowe okazały się błędne – 2 października doszło do rozwodu, a jako główną przyczynę media podawały romans Brada z Angeliną Jolie, z którą poznał się na planie filmu Pan i Pani Smith.

Choć Pitt zapewnia, że nigdy nie zdradzał byłej żony i związek z Jolie rozpoczął po rozstaniu z Aniston, Jolie przyznała się otwarcie do romansu, choć wcześniej temu zaprzeczała. Jennifer Aniston mimo to o swoim byłym mężu miała dobre zdanie, a nawet uznała związek z nim za najlepszy w swoim życiu.

Para ponownie zaczęła spotykać się w 2017 roku, a oficjalne potwierdzenie plotek miało miejsce w lutym br., gdy Brad bawił się na 50. urodzinach Jennifer. Od tego momentu plotki o rzekomym powrocie do siebie wracają na czołówki amerykańskiej prasy jak bumerang.

Czy doniesienia o ślubie okażą się prawdziwe?

Zobacz: Brad Pitt i Jennifer Aniston z dziećmi wymknęli się na sekretne wakacje! Wszystko pod nosem Angeliny Jolie!

Zobacz: Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie? Zagadka tajemniczych spotkań wreszcie została rozwiązana!

Zobacz: Dom Jennifer Aniston i Brada Pitta wystawiony na sprzedaż! O tych bajecznych luksusach od lat krążyły legendy


Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w filmie 2018

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w filmie 2018

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×