Szukaj

Fantastyczny błyszczyk powiększający usta z efektem lustrzanego blasku na promocji w Rossmannie. Ile kosztuje?

Błyszczyki z Rossmanna

Błyszczyki z Rossmanna

Rossmann wyprzedaje fantastyczny błyszczyk, który równocześnie powiększa usta i daje efekt lustrzanego blasku. Ile trzeba teraz za niego zapłacić?

Rossmann w tym roku nie przeprowadził swojej słynnej kampanii promocyjnej na wiosnę. Wszystko z powodu pandemii. Nie rezygnuje jednak z robienia przyjemności swoim klientom i od czasu do czasu robi świetne promocje, jak ta, dzięki której kupimy świetny błyszczyk o 30 % taniej.

Błyszczyk Effet 3D od Bourjois na promocji w Rossmannie. Ile kosztuje?

Zaczynają się gorące dni, więc szczególnie musimy zadbać o naszą skórę. Słońce i suche letnie powietrze nie najlepiej wpływają także na stan naszych ust. Bardzo łatwo ją przesuszyć, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi dodatkowy makijaż. Na szczęście sytuację ratują błyszczyki, które mają właściwości nawilżające. Porządnie odżywiają wargi, a do tego nadają im połysk, który sprawia, że wydają się pełniejsze. Jednym z najbardziej godnych uwagi jest błyszczyk Effet 3D od Bourjois.

Effet 3D od Bourjois - promocja w Rossmannie

Effet 3D od Bourjois – promocja w Rossmannie

Kosmetyk dostępny jest w Rossmannie w regularnej cenie za około 40 zł. W obecnej promocji kosztuje jednak niecałe 28 zł. Występuje w pięciu wariantach kolorystycznych – transparentym, beżowym i w trzech pięknych odcieniach różu. Jego konsystencja jest dosyć gęsta, ale nie skleja ust. Produkt nadaje im subtelny kolor i efektowny lustrzany połysk, który potęgują mieniące się drobinki. Mimo że jest to produkt kolorowy, a nie pielęgnacyjny to i tak świetnie nawilża skórę. Można go z powodzeniem stosować zamiast pomadki ochronnej. Bardzo dobrze utrzymuje się na ustach, ale jak to błyszczyk, wymaga kilku poprawek w ciągu dnia. Ma też bardzo wygodny aplikator, przyjemny zapach i estetyczne opakowanie. Został świetnie oceniony przez klientki drogerii i testerki na wizaż.pl.

 


Effet 3D od Bourjois - promocja w Rossmannie

Effet 3D od Bourjois - promocja w Rossmannie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×