Szukaj

„Big Brother” miesza w związku Madzi i Oleha! Jest mega afera! „Zaledwie się wstrzymuję, żeby nie odpalić teraz”

Madzia i Oleh, Big brother

Madzia i Oleh, Big brother

Wielki Brat pokazał Madzi, ile razy Oleh, z którym jest w związku, nominował ją do opuszczenia programu. Wyraźnie zszokowana finalistka show nie kryła oburzenia. Co na to jej ukochany?

Związek Madzi i Oleha został wystawiony na próbę, i to przez producentów Big Brothera! Dzisiaj po południu finaliści show mieli okazję zobaczyć, kto w trakcie całego pobytu nominował ich do opuszczenia domu. Najwięcej emocji wśród mieszkańców wywołały typowania Oleha, który aż czterokrotnie chciał, by z programu odpadła jego ukochana.

32-letnia Magda Wójcik nie ukrywała swojego zaskoczenia. W rozmowie z Radkiem, Igorem i Bartkiem wyżaliła się na swojego chłopaka, który nie tak dawno deklarował, że jest w niej zakochany po uszy:

To było teraz, ostatnio. Jestem mega w szoku, bo tam, że Radek czy Igor ostatnio to nie jestem w szoku – zaczęła Madzia.

Niemniej oburzony od niej był Bartek:

Przecież to było teraz, jak już się całowaliście. Jestem w szoku, bo przecież byli inni ludzie, których mógł nominować. Jestem w szoku, że Oleh nominował Madzię! Powodu też nie podał żadnego!

Chociaż mieszkańcy próbowali zmienić temat rozmowy, wyraźnie oburzona całą sprawą Magda nie potrafiła pogodzić się z zachowaniem jej partnera:

A nie jest to dziwne? Bo patrzcie, ja nigdy nie nominowałam Oleha, a on mnie nominował trzy czy cztery razy, to jest szok. Trochę dziwne, nie. No trochę szok.

Tym razem głos zabrał Radek:

Czemu cię Oleh tyle razy nominował to jestem też w szoku. Może chodziło mu o to, że poszła do drugiego plemienia? Ja nie wiem… Wiem, że to jest trochę dwulicowe.

Po całej sytuacji Magda zaczęła nabierać wątpliwości w szczerość uczucia 20-letniego Ukraińca:

Ja się nie przejmuję Radkiem, bo ja jego też, bo jesteśmy the same level, ale że Oleh mnie nominował to jestem w takim szoku, że ja już nie wiem, czy on jest prawdziwy czy nie. No szok, szok. I to tyle razy mnie nominował! Jestem w szoku, po prostu. Dziwna sprawa.

Wieści z domu Wielkiego Brata szybko dotarły do Oleha, który w przerwie pomiędzy zakupami w centrum handlowym nagrał na Instagramie oficjalny komentarz, którym odniósł się do całej sytuacji:

No i jestem mega wkurzony, zaledwie się wstrzymuję, żeby nie odpalić teraz, ale produkcja takie zagrania robi, że to się w głowie nie mieści. Tak, popełniłem błąd, ale to było kiedyś, nawet kontaktu z Madzią wtedy nie mieliśmy, ale po tym jak mi się spodobała to nawet Łukasza nie nominowałem, mimo że najmniej lubiłem go, a zrobiłem to tylko z myślą o Madzi. A robić takie zagranie, jeszcze z tak delikatną dziewczyną… Okropne to jest. Nie wiem, co mam z tym zrobić, ale jestem przekonany, że jak Madzia wyjdzie i zobaczy jak to wyglądało naprawdę, to wybaczy mi.

Czy sceny jakie dzisiaj mogli zobaczyli internauci przekreślą dalszy związek Madzi i Oleha?

Zobacz: Big Brother: Znamy finalistów! Aż dwóch uczestników odpadło w półfinale! Co za emocje!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak odgryzła się Małgorzacie Ohme za przekręcenie nazwiska: “Oj jedziesz, jedziesz”


Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Magda Wójcik nominowana do opuszczenia Big Brother

Magda Wójcik nominowana do opuszczenia Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×