Szukaj

Kiedy do programu „Big Brother” dołączy nowy uczestnik? Znamy decyzję producentów!

Big Brother uczestnicy nominacje

Big Brother uczestnicy nominacje

Marlena Klimczyk zrezygnuje z Big Brothera?

Marlena Klimczyk odejdzie z programu Big Brother? Jeśli tak by się stało, w domu Wielkiego Brata zamieszkałby kolejny uczestnik. 

Daniel Barłóg opuścił program Big Brother. Podobną decyzję kilka dni później podjęła Marlena Klimczyk. Detektyw z Bytomia chciała opuścić program 25 marca. Tak się jednak nie stało, po rozmowie z psychologiem i Wielkim Bratem postanowiła pozostać w grze.

Jak wyjawiła w Pokoju Zwierzeń, „nie jest jeszcze gotowa by odejść„:

Marlena w Pokoju Zwierzeń: “Nie jestem gotowa powiedzieć, że chce wyjść z Domu Wielkiego Brata”. #bigbrothertvn7#tvn7#bbtvn7#BB2019#bigbrother2019#bigbrother#bigbrotherpolska#bb#BB – czytamy na Instagramie programu.

Gdyby jednak doszło do sytuacji, w której Marlena zdecydowałaby się opuścić reality-show, w programie Big Brother nastąpiłyby zmiany. Wszystko przez liczbę mieszkańców domu, która była większa niż początkowo zakładano:

Planowo powinno w nim zamieszkać 15 uczestników, ale w pierwszym dniu w willi pojawiło się 17., łącznie z Maciejem i Agnieszką. Widzowie wyeliminowali Agnieszkę i ostatecznie w domu Wielkiego Brata zostało 16 osób, czyli o 1 więcej niż powinno – zdradza WP osoba z produkcji.

Odejście Daniela wręcz ułatwiło produkcji sprawę. Co innego jeśli taki krok podjęłaby Marlena Klimczyk lub każda kolejna osoba, która wciąż walczy o główną nagrodę”

Na casting zgłosiło się kilkanaście tysięcy osób, więc będzie z kogo wybierać. Podobnie zresztą postępowano w poprzednich edycjach. To naturalna kolej rzeczy – dodała osoba z produkcji.

Big Brother 2019 nominacje. Kto opuści program?

Dodajmy, że do tej pory program opuściły dwie uczestniczki: Agnieszka Raczyńska i Natalia Wróbel. Ostatnia przegrała w głosowaniu widzów 30 SMS-ami. W tym tygodniu dołączy do nich kolejny uczestnik. Mieszkańcy tym razem do opuszczenia domu nominowali: Tomasza Urbana i Łukasza Darłaka.

O tym, kto ostatecznie pożegna się z mieszkańcami zdecydują widzowie, którzy głosować mogą cały czas.

Zamieszanie w Big Brotherze! Co z rezygnacją Marleny Klimczyk?

Natalia czy Maciej? “Big Brother” opuszcza… O wyniku zdecydowało 30 SMS-ów!

Kolejny uczestnik odchodzi z “Big Brothera” na własne życzenie! Daniel zapoczątkował niebezpieczny trend!


Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Natalia Wróbel opuściła Big Brother

Natalia Wróbel opuściła Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×