Szukaj

Beata Kozidrak oficjalnie komentuje swój związek. Rozstała się z partnerem? Teraz wszystko już jasne

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak rozstała się z partnerem? To koniec wielkiej miłości? Gwiazda skomentowała plotki w rozmowie z Twoim imperium. Co powiedziała?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem. Doczekali się dwóch córek, Katarzy oraz Agaty. Tworzyli duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, działając w zespole Bajm. Po latach między małżonkami coś zaczęło się psuć. Stwierdzili, że jedynie rozwód będzie dobrym wyjściem z tej sytuacji.

Po rozwodzie poniekąd narodziłam się na nowo. Wzięłam wiele sprawy w swoje ręce. Okazało się, że potrafię robić rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia i świetnie mi to wychodzi – mówiła w Party po rozprawie rozwodowej.

W życiu piosenkarka pojawiła się nowa miłość, na której temat wiadomo bardzo niewiele. Media obiegły głosy, że Beata Kozidrak rozstała się z mężczyzną. Dowodem miało być wystąpienie na Instagramie, w którym gwiazda powiedziała, że potrzebuje silnych, męskich ramion. Wiele osób odebrało to za znak, że nie jest już ze swoim partnerem.

Beata Kozidrak dementuje plotki o końcu związku

Beata rzekome rozstanie komentuje w rozmowie z Twoim imperium. Powiedziała, że ktoś wyrwał jej wypowiedź z kontekstu. Na razie jej status związku się nie zmienił, a jeśli kiedyś do tego dojdzie, to poinformuje prasę:

O Jezu, jak ja mam dość tego roztrząsania: „jest z kimś, nie jest?”. Ja naprawdę nie narzekam. Nic nie poradzę na to, że ktoś wyrwał moją wypowiedź z kontekstu. Nie jestem singielką. Jeśli nią kiedyś zostanę, to wam o tym powiem – mówiła na łamach tygodnika.

Piosenkarka, chociaż jest w związku od jakiegoś czasu, nie afiszuje się ze swoją miłością. Twierdzi, że nie każdy chce się pokazywać na ściance i wybiera życie w świetle kamer.


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Sylwester TVN 2019 - Beata Kozidrak

Sylwester TVN 2019 - Beata Kozidrak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×