Szukaj

Beata Kozidrak niechcący potwierdziła rozstanie z partnerem? Kilka słów daje do myślenia. To chyba koniec

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak połączyła się z fanami w social mediach, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania. Podczas transmisji live zdobyła się także na bardzo osobiste wyznanie.

Beata Kozidrak po 36 latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód ze swoim mężem Andrzejem Pietrasem. Para doczekała się dwóch córek Katarzyny, oraz Agaty. Małżeństwo było związane ze sobą nie tylko prywatnie, ale także zawodowo – razem tworzyli zespół BAJM. Gdy się poznali – ona była nastolatką, a on był uczniem liceum. Rozwiedli się 4 lata temu, co było niezwykle trudne, ponieważ od chwili ślubu spędzali ze sobą niemal 24 godziny na dobę, wspólnie żyjąc i pracując. Oboje jednak zgodnie stwierdzili, że rozwód to jedyne wyjście z kryzysu w ich małżeństwie.

Byli małżonkowie rozstali się w zgodzie i nadal pozostają w dobrych stosunkach. Nie zrezygnowali nawet ze wspólnej drogi zawodowej, a były mąż wokalistki nadal jest menedżerem jej zespołu. Jakiś czas po rozwodzie kolorowa prasa donosiła, że artystka znalazła już nową miłość. Nowe uczucie owiane było jednak wielką tajemnicą. Sama Beata niezbyt często wypowiadała się o nowym partnerze. Po jej ostatnim wystąpieniu na Instagramie można odnieść wrażenie, że związek nie przetrwał.

Beata Kozidrak rozstała się z nowym partnerem?

W minioną środę wokalistka połączyła się z fanami na Instagramie podczas transmisji live. Chętnie odpowiadała na liczne pytania swoich obserwatorów, ale w jej głosie wyczuwalny  był smutek. Rozmowa była bardzo osobista, a gwiazda zdecydowanie otworzyła się przed swoją publicznością. Fani w zdecydowanej większości pytali o pierwsze koncerty po kwarantannie i jej powrót na scenę po długiej przerwie.

Nie obyło się także bez bardziej osobistego wyznania. Wokalistka zdradziła, że mimo wielkiej siły, jaką prezentuje na scenie, to po powrocie jest kruchą kobietą, której brakuje męskich ramion.

W pewien sposób jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Nie wiem. Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatna kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w zyciu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak widzicie – wyznała Beata Kozidrak.

View this post on Instagram

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

Czy to oznacza, że związek gwiazdy nie przetrwał? Tego nie wiemy, ale mamy nadzieję, że uda jej się na nowo ułożyć sobie życie.


Beata Kozidrak Live

Beata Kozidrak Live

Beata Kozidrak Live

Beata Kozidrak Live

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×