Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Beata Kozidrak ma poważne problemy ze zdrowiem?! Orzeczenie wydane przez lekarza to najgorszy koszmar dla gwiazdy!Beata Kozidrak ma problemy ze zdrowiem

Beata Kozidrak jest artystką, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Blisko od 40 lat jest aktywna zawodowo i za każdym razem daje swoim fanom niezapomniane show. Mimo że Beata stroni od nadmiernych zakulisowych oczekiwań podczas trasy koncertowej, to jest jedna rzecz bez której Kozidrak nie pokaże się publicznie. Mowa tutaj o szpilkach!

Niestety, jak czytamy na łamach Faktu, artysta od jakiegoś czasu odczuwa bardzo silne bóle w łydkach, które są spowodowane ciągłym chodzeniem na wysokim obcasie. Ponadto orzeczenie zaufanego lekarza jest druzgocące dla diwy, ponieważ zakazał Beacie chodzenia na szpilkach!

Beata ma twarde, napięte, bolące łydki. Wszystko przez to, że chodziła non stop w butach na wysokim obcasie. Ból po założeniu butów był już nie do zniesienia – powiedziała znajoma piosenkarki.

Artystka ze względu na przygotowywania do przyszłorocznego 40-lecia zespołu Bajm postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zatrudniła personalnego trenera, która pomoże gwieździe wrócić do dawnej sprawności.

Trener pomógł jej nie tylko rozluźnić łydki, ale i wzmocnić plecy, które także pobolewały Beatę. Teraz szykuje jej serię kolejnych ćwiczeń, które mają sprawić, że będzie mogła przez dwie godziny skakać w obcasach po scenie – tłumaczy informatorka Faktu.

A Wy wyobrażacie sobie Beatę Kozidrak bez szpilek?

Tylko u nas! Beata Kozidrak kusi ciałem w seksownych kreacjach! Stoi za nimi ten tajemniczy mężczyzna…

Beata Kozidrak wróciła do byłego męża?! Nie uwierzycie co na nowo połączyło małżeństwo z długoletnim stażem!

Córka Beaty Kozidrak się zaręczyła! Wiemy z kim i kiedy odbędzie się jej ślub!

Beata Kozidrak czy Andrzej Pietras? Komu bardziej kibicujesz po rozstaniu?Komentarzy: 4


Gość | 9 listopada 2017, 20:49

Bez doczepów sztucznych włosów bez protezy zębowej i bez obcasów nie wyobrażam sobie naturalnej Kozidrak.


Gość | 8 listopada 2017, 18:32

Brzydka baba ,zamiast spiewac to piszczy jak nakrecona.


Gość | 8 listopada 2017, 15:38

poważne kłopoty ze zdrowiem? kpina


Gość | 8 listopada 2017, 09:35

Te Zydowskie lydki ma dosc masywne ,niech znajdzie silnego,muskularnego masazyste ktory te napiete lydki jej rozluzni i niech zacznie nosic kalosze !


Dodaj komentarz
×