Szukaj

Antek Królikowski przypadkiem wpadł na Barona! Wszystko nagrał! Nie uwierzycie jak go nazwał

Antek Królikowski i Baron spotkali się

Antek Królikowski i Baron spotkali się

Antek Królikowski spotkał na siłowni Barona! Takich atrakcji aktor z pewnością się nie spodziewał. Gwiazdor nagrał filmik, w którym w wyborny sposób nazwał nowego partnera Julii Wieniawy.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa jeszcze pół roku temu tworzyli ładną parę polskiego show-biznesu. Niestety ogień ich miłości zgasł, a kochankowie nieoczekiwanie obwieścili światu swoje rozstanie. Rozpad ich związku nie był jednak bolesny. Byli kochankowie szybko szybko znaleźli sobie nowe miłosne fascynacje. Królikowski od marca spotyka się z piękną młodą prawniczką Katarzyną Dąbrowską, Julka natomiast w tym samym czasie zakochała się w gitarzyście – Baronie.

20-letnia aktorka całkowicie oszalała na punkcie swojego nowego partnera. Specjalnie dla niego pragnie zostać znakomitą kucharką – Julia zapisała się na kurs gotowania dla początkujących. Starszy od niej o 15 lat Baron jest również pod wielkim wrażeniem swojej kolejnej dziewczyny. Para śmiało pokazuje się razem na imprezach, nie szczędząc sobie przy tym czułości.

Zupełnie inaczej zachowuje się Antek. Aktor tym razem ma dziewczynę spoza show-biznesu, która nie ma parcia na media. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ceni prywatność Kasi, dlatego na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w internecie, poza tymi zrobionymi przez paparazzi.

Antek Królikowski i Baron spotkali się na siłowni

Królikowski i Baron są obecnie silnie zakochani. Większość wolnego czasu spędzają ze swoimi nowymi dziewczynami, jednak panowie w tym uniesieniu miłosnym dbają także o swój wygląd. Okazuje się, że obaj korzystają z tej samej siłowni.

Podczas sobotniej wizyty Antek spotkał się przy sztangach z nowym chłopakiem jego byłej dziewczyny! Ten fakt aktor natychmiast utrwalił na filmiku, który udostępnił swoim fanom na Instagramie:

Jest i mój ksero boy! – nazwał Barona Antek.

Baron natychmiast odpowiedział na komentarz Antka:

Chciałbyś. Chyba Ty! – odpowiedział  Baron

Myślicie, że chłopaki się lubią? Bo Julia z Kasią chyba niekoniecznie…

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron nagrali mocne oświadczenie! Tabloid zadał im cios poniżej pasa! [WIDEO]

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz o nowej dziewczynie! W życiu by tego nie powiedział będąc z Julią Wieniawą!

Zobacz: Anek Królikowski odżył po rozstaniu z Julią Wieniawą! Spektakularnie wbił jej szpilę: „Udało się!”


baron Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych

Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych

Julia Wieniawa i Baron na zakupach

Julia Wieniawa i Baron na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×