Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego przyłapana bez okularów! Jest piękniejsza niż wszyscy myśleli! Pierwsze takie zdjęcia

Antek Królikowski i Kasia – nowa dziewczyna

Antek Królikowski i Kasia – nowa dziewczyna

Antek Królikowski i jego nowa dziewczyna Kasia przyłapani przez paparazzi podczas wspólnego popołudnia. Ukochaną aktora po raz pierwszy złapano bez okularów przeciwsłonecznych. Jest jeszcze piękniejsza, niż podejrzewano. Zobaczcie sami!

Rozstanie Antka KrólikowskiegoJulii Wieniawy odbiło się w mediach szerokim echem. Aktorka i jej starszy o kilka lat chłopak spotykali się przez ponad dwa lata, gdy nagle jesienią 2018 roku oznajmili, że ich związek to już przeszłość. Nie wiadomo co dokładnie doprowadziło do rozpadu ich relacji. Wiadomo natomiast, że obecnie ich kontakty praktycznie nie istnieją. Choć Wieniawa zapewniała, że rozstali się jako przyjaciele, docinki, których oboje nie szczędzili sobie w social mediach twierdzą inaczej. Gwiazda spotyka się obecnie z BaronemAfromentala jej eks?

Antek znalazł sobie partnerkę poza show-biznesem. Kasia jest magistrem prawa, a prywatnie aspirującą modelką. Królikowski twierdzi, że ich związek nie jest medialny – nie zapowiada się więc, by zabrał ukochaną na czerwony dywan. Tymczasem paparazzi udało się przyłapać zakochanych podczas wspólnego popołudnia. Kasia nie miała zbyt tęgiej miny, ale nawet gdy się nie uśmiecha, może uchodzić za skończoną piękność. Jasnowłosa, smukła, o regularnych rysach twarzy, w modelingu bez wątpienia zrobi furorę. Oboje spędzili nieco czasu nadrabiając zaległości w social mediach, nie zdając sobie sprawy z tego, że są fotografowani. Wygląda na to, że pewne rzeczy się nie zmieniają – Antek wciąż siedzi z nosem w telefonie, dokładnie tak jak robił to za czasów Julii.

Pasują do siebie?

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny

Zobacz: Julia Wieniawa nie traci czasu! Z miłości do Barona złamała swoją żelazną zasadę! Nie zrobiła tego nawet dla Antka Królikowskiego!

Zobacz: Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani na randce! Miłość XXI wieku jak się patrzy!


Antek Królikowski i jego nowa dziewczyna Kasia na spacerze

Antek Królikowski i jego nowa dziewczyna Kasia na spacerze

Kasia (nowa dziewczyna Antka Królikowskiego) zadebiutowała na zdjęciach paparazzi

Kasia (nowa dziewczyna Antka Królikowskiego) zadebiutowała na zdjęciach paparazzi

Twarz Kasi – partnerki Antka Królikowskiego

Twarz Kasi – partnerki Antka Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×