Wykształcenie Barbary Kurdej-Szatan zaskakuje. Powtarzała maturę w atmosferze skandalu!

Barbara Kurdej-Szatan wykształcenie

Barbara Kurdej-Szatan wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan? Chociaż jest dyplomowaną aktorką, do matury podchodziła dwukrotnie. Nie było to jednak spowodowane słabymi wynikami, a skandalem, o jakim wówczas huczało w opolskich mediach.

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadzi hitowe programy, gra w największym serialu, regularnie gości na dużym ekranie, można ją również oglądać na deskach teatralnych. Aktorka odniosła sukces przez duże „s”. Jej kariera to nieustanne pasmo sukcesów. Ciekawostką jest jednak jej wykształcenie, a w szczególności historia, jaka przytrafiła się jej w okresie licealnym.

15 lat temu, gdy Kurdej-Szatan podchodziła do egzaminu maturalnego dowiedziała się, że musi go poprawiać. Fatalny zbieg zdarzeń nie był spowodowany słabymi wynikami przy pierwszym podejściu. Za intrygującą historią Basi kryje się wielki skandal, o jakim lokalne media donosiły z wypiekami na twarzy:

Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam – wyznała.

Gwiazda M jak miłość do swojego egzaminu dojrzałości sumiennie się przygotowywała przez kilka miesięcy:

Miałam korepetycje z matmy, uczyłam się długo z polskiego

Czas spędzony na edukacji sprawił, że ostatecznie aktorka maturę zdała na piątki i jako jedna z nielicznych gwiazd serialowych może pochwalić się ukończonymi studiami aktorskimi. W 2009 roku Kurdej-Szatan ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Które gwiazdy nie mają matury?

Szymon Majewski oblał matematykę, zaś Agnieszka Chylińska, Kayah, Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Kamil Bednarek w ogóle nie podeszli do egzaminów.

Zobacz: Dance Dance Dance” w ogniu krytyki! Widzowie węszą oszustwo, a Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia nieporozumienie

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan nie dostaje mandatów, bo jest znana? „Raz mi się rzeczywiście udało, ale…” [WIDEO]

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na okładce „Vivy!” pokazała mamę i córkę, a w środku resztę bliskich! Pięknej sesji towarzyszy rodzinny wywiad


Basia Kurdej-Szatan na pokazie Dawida Wolińskiego

Basia Kurdej-Szatan na pokazie Dawida Wolińskiego

Basia Kurdej-Szatan - Artyści przeciw nienawiści 2019

Basia Kurdej-Szatan - Artyści przeciw nienawiści 2019

Barbara Kurdej-Szatan – TVP ramówka wiosna 2019

Barbara Kurdej-Szatan – TVP ramówka wiosna 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×